#elektrociepłownia - 2024-02
przeczytaj więcej
Gigantyczna „Wrompa” w nocy przejechała przez Wrocław [ZDJĘCIA, WIDEO]
We Wrocławiu trwają prace związane z uruchomieniem instalacji, dzięki której ciepło pozyskane ze ścieków ma popłynąć do kaloryferów. Ogromnych rozmiarów pompa w nocy przejechała przez Wrocław do Portu Południe, gdzie zostanie zainstalowana i włączona do sieci.przeczytaj więcej
Wrocław: Fluoresceina w sieci Fortum. Jeśli masz w domu zieloną wodę, natychmiast to zgłoś!
Barwiąca na zielono wodę fluoresceina zostanie wprowadzona w najbliższych dniach do instalacji sieci ciepłowniczej Fortum. Jeżeli zauważycie charakterystyczne zabarwienie podczas korzystania z wody z kranu, natychmiast zakręćcie ją i zawiadomcie o tym służby.przeczytaj więcej
Trwają rozruchy nowej elektrociepłowni gazowej pod Wrocławiem
Elektrociepłownia Czechnica-2 została właśnie włączona do sieci dystrybucji energii. Pierwsze podanie napięcia to symboliczny początek funkcjonowania nowego obiektu, który będzie zasilany gazem, a nie jak dotychczasowe elektrociepłownie węglem.przeczytaj więcej