Wrocław: Będzie letnie kino plenerowe z muzyką na żywo

Wroclife • 2022-06-20 Wrocław: Będzie letnie kino plenerowe z muzyką na żywo

„Światła wielkiego miasta” Charliego Chaplina będzie można obejrzeć 9 lipca na Scenie Letniej w Ogrodzie Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Z okazji końca sezonu teatralnego WTP zorganizuje tam kino plenerowe z muzyką na żywo.

W drugą sobotę lipca Wrocławski Teatr Pantomimy zaprosi swoich widzów nie na sztukę teatralną, a film. W kinie plenerowym, które stanie w ogrodzie willi przy al. Dębowej 16 będzie można obejrzeć klasyk hollywoodzkiego niemego kina z 1931 roku – „Światła wielkiego miasta”.

Jak tłumaczą organizatorzy wybór jest nieprzypadkowy, bo dzieło Charliego Chaplina to swgo rodzaju hołd złożony pantomimie. Projekcji we Wrocławiu towarzyszyła będzie muzyka na żywo autorstwa i w wykonaniu Alberta Pyśka.

Pojedynczy bilet na wydarzenie kosztuje 20 zł. Widzowie mogą też wybrać specjalny bilet dla par, do którego zostanie dołączony kosz przekąsek przygotowany przez autorów projektu „Zróbmy to na stole” – cena biletu z koszykiem to 80 zł / 2 osoby.

Bilety dostępne są na stronie: bilety.pantomima.wroc.pl.

найбільш популярний