We Wrocławiu pobito Rekord Guinessa!

Wroclife • 2022-06-28 We Wrocławiu pobito Rekord Guinessa!

W ubiegły weekend we Wrocławiu udało się pobić Rekord Guinessa w grupowym strzyżeniu na czas. Wrocławscy fryzjerzy w ciągu 8 godzin ostrzygli 471 osób.

Do tej pory rekord należał do zespołu fryzjerów z Australii, którzy w 2009 roku w tym samym czasie ostrzygli 375 osób.

Wrocławska próba bicia rekordu odbyła się w ubiegły weekend na Tarczyński Arenie podczas IX edycji American Cars Manii. Organizatorzy ujawnili, że w trakcie wydarzenia wrocławski barber Mario Mayer ze swoim 19-osobowym zespołem stworzyli nowe fryzury dla 471 osób, czyli o prawie 100 więcej niż wynosił poprzedni rekord.

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA Z AMERICAN CARS MANII:

Najpopularniejsze