Śląsk rozpoczął przygotowania do sezonu. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Artur Heliak • 2026-06-25 Śląsk rozpoczął przygotowania do sezonu. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Stęskniliście się za Ekstraklasą? My również! Piłkarze Śląska Wrocław rozpoczęli przygotowania do sezonu. Po krótkim urlopie zawodnicy wylewają poty na treningach, by jak najlepiej wejść w rozgrywki. Odwiedziliśmy ich na boisku treningowym przy ul. Oporowskiej.

Choć do rozpoczęcia sezonu pozostało jeszcze ponad miesiąc, drużyna Śląska Wrocław już pracuje na pełnych obrotach. Zdrowie dopisuje, a wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera, łącznie z nowymi nabytkami Wojskowych. Udało nam się podpatrzeć, jak przebiegają przygotowania.

Już w sobotę pierwszy sparing. Nasza drużyna zmierzy się w Bielawie z tamtejszą Bielawianką. Mecz rozpocznie się o godz. 15.00.

Najpopularniejsze