« wróć do artykułu
[Galeria] Śląsk rozpoczął przygotowania do sezonu. [ZOBACZ ZDJĘCIA]
Stęskniliście się za Ekstraklasą? My również! Piłkarze Śląska Wrocław rozpoczęli przygotowania do sezonu. Po krótkim urlopie zawodnicy wylewają poty na treningach, by jak najlepiej wejść w rozgrywki. Odwiedziliśmy ich na boisku treningowym przy ul. Oporowskiej.
Możesz przesuwać zdjęcia przy pomocy strzałek
← → na klawiaturze
lub przesuwając palcem po ekranie telefonu.
← → na klawiaturze
lub przesuwając palcem po ekranie telefonu.
