Wakacyjne koncerty jazzowe przyciągnęły tłumy na patio OVO [ZDJĘCIA]
Za nami wakacyjny cykl koncertów JazzOVO, który odbywał się w letnie piątki na patio budynku OVO we Wrocławiu. Bezpłatne wydarzenia kulturalne były chętnie odwiedzane przez wrocławian, którzy na scenie mogli usłyszeć lokalnych artystów.
Tegoroczna edycja festiwalu JazzOVO odniosła spory sukces. Organizatorzy są zadowoleni z frekwencji i atmosfery wydarzenia. Publiczność miała okazję wysłuchać kilkunastu artystów reprezentujących różnorodne style muzyczne – przede wszystkim jazz, ale także blues, swing, soul, pop, a nawet rock’n’roll. Na scenie pojawili się m.in. Paulina Gołębiowska, PiNuta, Natalia Lubrano, Natalia Szczypuła, Michał Bober, Girls on Fire, Jakub Luboiński, finalistka popularnego talent show Monika Wiśniowska-Basel oraz Ola Turoń, znana m.in. z krajowych stacji radiowych.
– OVO Wrocław konsekwentnie otwiera się na mieszkańców i turystów, stając się nie tylko architektoniczną wizytówką miasta, lecz także ważnym punktem na jego kulturalnej mapie. JazzOVO to coś więcej niż koncerty – to spotkania pod gołym niebem, gdzie muzyka łączy ludzi. Chcemy, aby mieszkańcy mogli spędzać czas w wyjątkowej atmosferze, korzystając z uroków lata w samym sercu Wrocławia, na patio OVO – mówi Shuckie Ovadiah, dyrektor generalny OVO Wrocław.
Koncerty były bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. W tym roku cykl odbył się już po raz dziewiąty. Organizatorzy zapowiadają, że kolejnych koncertów możemy spodziewać się w wakacje przyszłego roku, kiedy to impreza będzie obchodzić swój jubileusz.
– OVO Wrocław stało się miejscem spotkań, które tętni kulturą i energią miasta, dostępnym dla wszystkich. Nasz cykl muzyczny jest tego doskonałym przykładem – dodaje Oliwia Diduszko, koordynatorka artystyczna i programowa OVO.
Najpopularniejsze teraz
-
Polanica-Zdrój, czyli sztuka kurortowego umiaru
-
Peugeot seria Edition - cena WOW
-
Znamy sparingpartnerów Śląska Wrocław. Pierwszy transfer może zostać dopięty jeszcze w tym tygodniu.
-
Malaly Dembele w Śląsku Wrocław
-
Znamy terminarz Ekstraklasy. Na początek wymagający rywale
-
David Matsumoto: nasza twarz mówi dużo, ale nie wszystko [Re_Mind]
-
Zielony Klin Południa coraz bliżej. Ruszają przygotowania do wielkiej inwestycji
-
Drogowcy nie jadą na urlop. We Wrocławiu szykuje się remontowe lato
-
Kolej w Bielawie pojedzie nad jezioro i do Gór Sowich
-
Beże i brązy nie muszą być nudne! Jak ciekawie wkomponować je do swojego wnętrza?
-
Woda w restauracji za darmo. Właściciele lokali podchodzą do pomysłu z dystansem.
-
Wrocław Jazz Meeting na Bastionie Sakwowym. Cztery pokolenia muzyków na jednej scenie
-
We Wrocławiu powstanie nowy Aquapark. Będzie ponad dwa razy większy od tego na Brochowie
-
VI Wielki Piknik Charytatywny GRUPY RATUJ już 14 czerwca w Parku Grabiszyńskim
-
Wyszukiwarka grobów Wrocław. Jak znaleźć grób na cmentarzu we Wrocławiu? [CMENTARZ OSOBOWICKI, GRABISZYŃSKI, PSIE POLE - WYSZUKIWARKA]
Najpopularniejsze
Peugeot seria Edition - cena WOW
Marka PEUGEOT wprowadziła na polski rynek nowe serie specjalne Edition swoich popularnych modeli PEUGEOT 208 i 2008. Wyróżniają się one nie tylko, typowym dla francuskiej marki spod znaku lwa, odważnym i wyrazistym stylem oraz przyjemnością z jazdy, ale również atrakcyjnym stosunkiem ceny do wartości.
Znamy sparingpartnerów Śląska Wrocław. Pierwszy transfer może zostać dopięty jeszcze w tym tygodniu.
Zawodnicy Ante Simundzy przebywają na urlopach, gdzie realizują rozpisane indywidualne plany treningowe. Zgodnie z zapowiedziami sztab nie zasypia gruszek w popiele i pracuje nad wzmocnieniami kadry.


