Wrocław: 39-latek ukradł ze sklepu 88 tubek pasty do zębów

Wroclife • 2025-03-20 Wrocław: 39-latek ukradł ze sklepu 88 tubek pasty do zębów

39-latek został złapany przez ochronę jednego z wrocławskich dyskontów i przekazany policji. Dziwny to był skok, bo łupem złodzieja padło 88 paczek z pastą do zębów.

– Dbanie o higienę jamy ustnej jest bardzo ważne w codziennym życiu. Nasz dzisiejszy "bohater" tak wziął sobie to do serca, że postanowił w sposób nielegalny zrobić sobie zapas pasty do mycia zębów, zabierając ten produkt z jednego z dyskontów na terenie miasta – żartuje podkom. Aleksandra Freus z KMP we Wrocławiu.

Do śmiechu jednak nie będzie teraz 39-letniemu mężczyźnie, którego „pastowy skok” zakończył się zatrzymaniem przez sklepową ochronę i przekazaniem w ręce policji. Straty oszacowano na ponad 1 tys. zł, co oznacza że mężczyzna odpowie za przestępstwo. Sąd może wsadzić go do więzienia nawet na 5 lat.

W ramach akcji udało się odzyskać skradzione tubki, który już wróciły na sklepową półkę.

Najpopularniejsze