Prowadzisz mała firmę? Zostań jednym z Dolnośląskich Liderów Biznesu
Na Dolnym Śląsku rusza cykl spotkań skierowanych do przedsiębiorców mikro, małych i średnich firm. Cykl zostanie zainaugurowany we Wrocławiu, ale zawita też do innych dolnośląskich miast. To okazja do inspirujących spotkań i wymiany doświadczeń niezbędnych do skutecznego prowadzenia biznesu.
– Organizowane przez nas wydarzenia to przede wszystkim spotkania z ekspertami, przestrzeń do networkingu, spotkania z instytucjami otoczenia biznesu, a także możliwość rozmowy z samorządowcami i szansa na wymienienie się cennymi doświadczeniami – wyjaśnia Paweł Gancarz, marszałek województwa dolnośląskiego.
W planie obecnej edycji Dolnośląskich Liderów Biznesu zaplanowano 10 spotkań w 10 polskich miastach. Pierwsze odbędzie się już 25 lutego we Wrocławiu. Później wydarzenia zawita m.in. do Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Strzelina.
Spotkania realizowane we współpracy jednostek województwa dolnośląskiego z Pracodawcami RP, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej, Krajową Administracją Skarbową, firmą Brand24, Punktem Informacji o Funduszach Europejskich, spółką Dolnośląskie Produkty Regionalne oraz Dolnośląskim Funduszem Gospodarczym.
– Dolny Śląsk to region pełen przedsiębiorczych ludzi, innowacyjnych pomysłów i dynamicznie rozwijających się firm. Dlatego ruszamy z projektem skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać i korzystać z dostępnych form wsparcia. Serdecznie zapraszam do uczestniczenia w organizowanym przez nas cyklu spotkań to doskonała okazja, by nawiązać wartościowe kontakty, porozmawiać z ekspertami, przedstawicielami uczelni oraz organizacji wspierających biznes – dodaje Michał Rado, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.
Wśród tematów poruszanych podczas wydarzenia znajdą się m.in.:
-
Oferta Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju – nowe możliwości finansowania dla MŚP,
-
Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027,
-
Wykorzystanie AI w biznesie,
-
Aktywizacja zawodowa i możliwości dofinansowania szkoleń,
-
Nowoczesne narzędzia marketingowe.
Jak się zapisać?
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja online na stronie liderzybiznesu.dolnyslask.pl. Wrocławskie spotkanie spotkanie zaplanowana na 25 lutego o godz. 10:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości Triqube we Wrocławiu.
Najpopularniejsze teraz
-
Do 20 tys. zł na wydanie płyty lub singla. Wrocław uruchamia program dla lokalnych muzyków
-
Rowery Kross dla nastolatka: co warto sprawdzić?
-
Wrocław: 16 kamer znów poluje na piratów drogowych. System RedLight wrócił!
-
Zabytkowym pociągiem z Wrocławia w Góry Sowie
-
Oto najlepsze licea we Wrocławiu. Jedna szkoła w krajowej dziesiątce [RANKING 2026]
-
Amazon otwiera centrum logistyczne w Dobromierzu koło Świdnicy. 1000 nowych miejsc pracy i stawki od 31,50 zł brutto za godzinę
-
24 nowe instytucje w programie Nasz Wrocław. Do 2 wejdziemy za darmo!
-
Europejski turniej baseballu we Wrocławiu. Droga na Olimpiadę Los Angeles 2028
-
Wrocław: Kompletnie pijani nastolatkowie zdewastowali przystanek przy Zwycięskiej [ZDJĘCIA]
-
We Wrocławiu powstało Centrum Druku 3D. Sprawdziliśmy, co tam się drukuje [ZDJĘCIA, WIDEO]
-
Jagodno i Wojszyce wreszcie doczekają się parku! Wrocław przejął teren pod Zielony Klin Południa
-
Wrocław: Od lipca o 19,5% wzrosną ceny za wodę i ścieki [NOWE STAWKI]
-
Wrocław: Koniec darmowego MPK dla Ukraińców
-
Dwa nowe sklepy we Wroclavii. 400 m² dla miłośników mody [ZDJĘCIA]
-
Park Szczytnicki przechodzi metamorfozę. Wrocław odnawia jedno z najcenniejszych miejsc w mieście
Najpopularniejsze
Rowery Kross dla nastolatka: co warto sprawdzić?
Czy wiesz, że zestawienie parametrów modeli młodzieżowych z 2024 r. pokazuje, że różnica między rowerem ważącym 11-12 kg a modelem 16-17 kg jest dla nastolatka odczuwalna podobnie jak kilka dodatkowych kilogramów plecaka? Wpływa na rozpędzanie, podjazdy, wnoszenie po schodach i manewrowanie przy małej prędkości.
Wrocław: 16 kamer znów poluje na piratów drogowych. System RedLight wrócił!
Generalny Inspektorat Transportu Drogowego w poniedziałek, w samo południe uruchomił na skrzyżowaniu ul. Na Ostatnim Groszu i Bystrzyckiej system RedLight. To system kamer, który ma być batem na kierowców.

