We Wrocławiu padła kolejna szóstka w Lotto. Drugi raz w tej samej kolekturze

Wroclife • 2023-01-09 We Wrocławiu padła kolejna szóstka w Lotto. Drugi raz w tej samej kolekturze

Ponad 4 mln zł podzielą się dwaj mieszkańcy Dolnego Śląska. W sobotnim losowaniu Lotto w Polsce padły aż dwie szóstki: jedna we Wrocławiu, druga w Bogatyni.

Dokładnie po 2 056 836,90 zł minus 10% podatku wpłynie na konta dwóch graczy z Dolnego Śląska, którzy na swoich kuponach z 7 stycznia skreślili liczby 3, 9, 12, 21, 29 oraz 43.

Totalizator Sportowy ujawnił, że obie główne wygrane padły na Dolnym Śląsku. Pierwsza w kolekturze przy ul. Żytawskiej 29 w Bogatyni, druga we Wrocławiu w centrum handlowym Gaj przy ul. Świeradowskiej 70.

Co ciekawe w kolekturze na Gaju jest to już drugi szczęśliwy kupon, którego właściciel zagarnął główną wygraną w głównej grze liczbowej. 6 grudnia 2012 r. w tym samym punkcie został zawarty kupon, którego właściciel otrzymał równe 2 mln zł.

Do tej pory najwyższa wygrana w Lotto we Wrocławiu padła 10 września 2022 roku w kolekturze przy Powstańców Śląskich 2/4 (Arkady Wrocławskie). Wtedy, dzięki kilku kumulacjom, szczęśliwiec zainkasował ponad 23 mln zł.

Ogólnopolskim rekordzistą jeśli chodzi o gry liczbowe jest jednak mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który 12 sierpnia 2022 r. poprawnie wytypował 7 liczb (5+2) w grze EuroJackpot i wygrał 213,5 mln zł.

tagi:

найбільш популярний