Konferencja "Wrocław jest przedsiębiorczy" [WIDEO]

Wroclife • 2022-03-30 Konferencja "Wrocław jest przedsiębiorczy" [WIDEO]

W środę, 30 marca we Wrocławskim Parku Technologicznym odbyła się konferencja „Wrocław jest przedsiębiorczy”. Spotkanie poświęcone było m.in. mikroprzedsiębiorstwom, innowatorom, a także przyszłym kadrom. Transmisję z konferencji można oglądać poniżej.

W programie konferencji znajdują się trzy panele dyskusyjne poświęcone:

  • mikroprzedsiębiorczości i podsumowaniu projektu Bez mikro nie ma makro,
  • podsumowaniu spotkań o wrocławskiej przedsiębiorczości, odbywających się pod hasłem „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość”,
  • sektorowi innowacji.

Tranmisję z wydarzenia można oglądać poniżej:

Część I:

Harmonogram konferencji:

  • 11:30-11:45 – rozpoczęcie, powitanie gości
  • 11:45-12:00 – prezentacja wyników raportu dotyczącego wrocławskiej mikroprzedsiębiorczości, podsumowanie projektu Bez mikro nie ma makro
  • 12:00-12:45 – panel dyskusyjny „Bez mikro nie ma makro”
  • 12:45-13:00 – przerwa
  • 13:00-13:45 – panel dyskusyjny „Przedsiębiorczość projektuje przyszłość”
  • 13:45-14:30 – panel dyskusyjny „Jak łączyć biznes i naukę?”, premiera projektu Sektor Innowacji

Więcej informacji: www.technologpark.pl/wroclaw-jest-przedsiebiorczy

Najpopularniejsze