Imprezowy pociąg z gwiazdami pojedzie z Wrocławia nad Bałtyk. Na pokładzie Michał Szpak, Lanberry, Blue Cafe, Margaret i inni [ZDJĘCIA, TRASA, ROZKŁAD JAZDY]

Bartosz Senderek • 2022-07-19 Imprezowy pociąg z gwiazdami pojedzie z Wrocławia nad Bałtyk. Na pokładzie Michał Szpak, Lanberry, Blue Cafe, Margaret i inni [ZDJĘCIA, TRASA, ROZKŁAD JAZDY]

Podróż pociągiem nie musi być nudna. Mają się o tym przekonać podróżni, którzy wybiorą poranne połączenie Wrocław Główna – Gdynia Głowna zaplanowane na 26 lipca, które będzie obsługiwane przez nietypowy imprezowy skład, którym pojada gwiazdy polskiej muzyki.

Przebojowy Pociąg RMF FM to wakacyjny projekt popularnej stacji radiowej, w ramach którego podczas przejazdu z Wrocławia do Gdyni pasażerom czas umilać będą gwiazdy. W imprezowych wagonach nad morze podróżować będą:

  • Margaret

  • Michał Szpak

  • Wiktor Dyduła

  • Lanberry

  • Danzel

  • Blue Café

  • ENEJ

  • Mesajah

  • oraz piłkarz ręczny Artur Siódmiak.

Głównym konduktorem pociągu ma być z kolei Tomasz Olbratowski, satyryk znany z porannego programu RMF.

Muzyczny pociąg wyruszy z dworca Wrocław Główny we wtorek, 26 lipca o godz. 6:44. Pojedzie trasą przez:

  • Opole

  • Katowice

  • Kraków

  • Warszawę

  • Ciechanów

  • Malbork

  • Gdańsk

  • Sopot

Przyjazd do Gdyni planowany jest na godz. 19:14.

To już druga edycja Przebojowego Pociągu RMF FM. W ubiegłym roku podobny przejazd został zorganizowany z Rzeszowa do Trójmiasta. W trasę z fanami wybrali się wtedy Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Cleo, Piersi, C-BooL i Gromee.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ EDYCJI:

Najpopularniejsze