Awantura na lotnisku Pięć kobiet wyprowadzonych z pokładu samolotu.
Plan był prosty: Chorwacja, słońce, plaża i świętowanie. Tyle że pięć pasażerek lecących z Wrocławia do Zadaru urządziło sobie „rozgrzewkę” jeszcze przed startem — i to taką, że zamiast na wakacje trafiły na rozmowę ze Strażą Graniczną i po odbiór mandatów.
Imprezowy klimat najwyraźniej wymknął się spod kontroli. Zamiast spokojnego lotu nad Adriatyk była kłótnia na pokładzie oraz gnorowanie poleceń załogi.
9 lipca załoga samolotu lecącego z Wrocławia do Zadaru musiała poprosić o pomoc funkcjonariuszy Straży Granicznej. Na miejsce skierowano Zespół Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach.
Pasażerki nie chciały najwyraźniej uznać, że również w samolocie obowiązuje savoir-vivre. Ich zachowanie zakłócało porządek, panie wdały się w kłótnię z innymi pasażerkami. Badanie potwierdziło, że trzy z pięciu kobiet były nietrzeźwe, co akurat było najmniejszym problemem.
Efekt? Zamiast pierwszego zdjęcia z chorwackiej plaży — eskortowanie z pokładu, mandaty i koniec podróży jeszcze przed startem.
Chorwacja poczeka. Tym razem największą atrakcją wyjazdu okazał się nie Adriatyk, ale terminal we Wrocławiu. Też ładnie.
Najpopularniejsze teraz
-
Do 20 tys. zł na wydanie płyty lub singla. Wrocław uruchamia program dla lokalnych muzyków -
Rowery Kross dla nastolatka: co warto sprawdzić? -
Wrocław: 16 kamer znów poluje na piratów drogowych. System RedLight wrócił! -
Zabytkowym pociągiem z Wrocławia w Góry Sowie -
Oto najlepsze licea we Wrocławiu. Jedna szkoła w krajowej dziesiątce [RANKING 2026] -
24 nowe instytucje w programie Nasz Wrocław. Do 2 wejdziemy za darmo! -
Europejski turniej baseballu we Wrocławiu. Droga na Olimpiadę Los Angeles 2028 -
Wrocław: Kompletnie pijani nastolatkowie zdewastowali przystanek przy Zwycięskiej [ZDJĘCIA] -
We Wrocławiu powstało Centrum Druku 3D. Sprawdziliśmy, co tam się drukuje [ZDJĘCIA, WIDEO] -
Amazon otwiera centrum logistyczne w Dobromierzu koło Świdnicy. 1000 nowych miejsc pracy i stawki od 31,50 zł brutto za godzinę -
Jagodno i Wojszyce wreszcie doczekają się parku! Wrocław przejął teren pod Zielony Klin Południa -
Wrocław: Od lipca o 19,5% wzrosną ceny za wodę i ścieki [NOWE STAWKI] -
Wrocław: Koniec darmowego MPK dla Ukraińców -
Dwa nowe sklepy we Wroclavii. 400 m² dla miłośników mody [ZDJĘCIA] -
Sylwetka Śląska Wrocław - analiza sezonu 2024/25 PKO Ekstraklasy