Targi Rzeczy Wyjątkowych JWSR po raz dziewiąty w Hali Stulecia

Wroclife • 2025-11-12

W najbliższy weekend, 15–16 listopada we Wrocławiu odbędzie się 9. edycja Targów Rzeczy Wyjątkowych JWSR. W Hali Stulecia swoje stoisko rozstawi ponad 200 wystawców z całej Polski, prezentujących ręcznie wykonane produkty – od biżuterii i ceramiki, przez odzież i plakaty, aż po naturalne kosmetyki i artykuły dla zwierząt.

Targi JWSR, czyli „Jedyne W Swoim Rodzaju”, od lat gromadzą miłośników rękodzieła i twórców, którzy w swoich pracach zostawiają cząstkę siebie. To wydarzenie wyróżnia się tym, że można tu spotkać samych twórców, porozmawiać z nimi o procesie powstawania ich dzieł i bezpośrednio wesprzeć lokalne rzemiosło.

Na uczestników czeka prawdziwe bogactwo kategorii rękodzieła: biżuteria, ceramika, moda, artykuły dla domu, plakaty i printy, kosmetyki naturalne, literatura, żywność i napoje, a także sztuka użytkowa i dekoracyjna. Wiele stoisk pojawia się na targach po raz pierwszy, co sprawia, że każde odwiedziny mogą przynieść nowe, unikatowe odkrycia.

Co można kupić na Targach JWSR? Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji:

Targi Rzeczy Wyjątkowych to nie tylko okazja do zakupów – to także możliwość spędzenia weekendu w wyjątkowej atmosferze pełnej pasji i pozytywnej energii. Spotkania z twórcami pozwalają lepiej zrozumieć ich pracę, poznać historie kryjące się za przedmiotami i znaleźć produkty, które dzięki swojej jakości będą służyć przez lata.

Bilety na wydarzenie są dostępne online na platformie eBilet.pl, a także w kasach na miejscu. Opaski wstępu umożliwiają wielokrotne wejście w ciągu dnia. Organizatorzy zachęcają do przybycia z czworonożnymi pupilami – małe psy powinny być przenoszone na rękach lub w torbach, większe na smyczy i w kagańcu.

Targi odbywać się będą w Hali Stulecia: w sobotę, 15 listopada w godz. 10:00–19:00 oraz niedzielę, 16 listopada w godz. 10:00–18:00.

Najpopularniejsze teraz

Najpopularniejsze

Nowe zasady parkowania przy Magnolii. Jak zmienił się parking? [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Od 1 czerwca weszły w życie nowe zasady dotyczące korzystania z parkingu przy centrum handlowym Magnolia. To odpowiedź na powracające skargi klientów, którzy przyjeżdżając na zakupy, często musieli długo krążyć po parkingu w poszukiwaniu wolnego miejsca
przeczytaj więcej

Śląsk Wrocław planuje wzmocnić kadrę przynajmniej trzema zawodnikami. Znamy pierwsze nazwisko, które jest wiązane z klubem. To środkowy pomocnik

Pomimo tego, że trener Śląska Wrocław zapewniał na konferencji, że teraz przez drużyną przede wszystkim odpoczynek, trudno przypuszczać, że sztab szkoleniowy spoczął na laurach. Ante Šimundža zapowiada, że do kadry powinno dołączyć przynajmniej trzech piłkarzy, a możliwe, że będzie ich o jednego lub dwóch więcej.
przeczytaj więcej

Woda jako źródło życia: MPWiK i Strażacy razem na rzecz mieszkańców!

Wrocławskie MPWiK łączy siły ze Strażakami. Komenda Miejska PSP we Wrocławiu została właśnie ambasadorem kampanii #PijKranówkę. Działanie to wpisuje się też w miejski program „Bezpieczny Wrocław”, którego celem jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.
przeczytaj więcej

Citroën C5 Aircross – komfortowy SUV już od 999 zł netto miesięcznie z ochroną Citroën We Care do 8 lat – sprawdź aktualne promocje w salonie Citroen MM Cars, Wrocław al. Karkonoska 50

Nowoczesny SUV powinien dziś oferować coś więcej niż tylko atrakcyjny wygląd. Liczy się komfort podróżowania, przestrzeń, technologie oraz poczucie bezpieczeństwa na co dzień. Właśnie taki jest nowy Citroën C5 Aircross – model stworzony z myślą o kierowcach, którzy oczekują wygody i nowoczesnych rozwiązań bez kompromisów.
przeczytaj więcej