#motoryzacja - ostatnie 20
przeczytaj więcej
Nowy Citroën C5 Aircross z atrakcyjną ofertą dla klientów salonu Citroen MM Cars
Nowa generacja Citroëna C5 Aircross trafiła do sprzedaży wraz z promocyjną ofertą finansowania. Producent przygotował m.in. roczne ubezpieczenie OC/AC od 1,99 proc. wartości auta oraz program Citroën We Care, zapewniający dodatkową ochronę wybranych podzespołów nawet przez osiem lat.przeczytaj więcej
Unikalne czechosłowackie klasyki zaprezentują się pod Wrocławiem
To będzie największa w Polsce prezentacja samochodów Tatra. Organizatorzy festiwalu MotoClassic zapowiadają, że do Ślęzy pod Wrocławiem w drugiej połowie sierpnia przyjedzie ponad 20 unikalnych pojazdów legendarnej czechosłowackiej marki.przeczytaj więcej
Pod Wrocławiem odbędzie się ogromny zlot historycznych pojazdów
Już po raz 12. w Ślęzie pod Wrocławiem obędzie się impreza motoryzacyjna MotoClassic. To zlot miłośników zabytkowych pojazdów, który od lat przyciąga na Dolny Śląsk miłośników motoryzacji z Polski i zagranicy.przeczytaj więcej
Mercedes buduje nową fabrykę na Dolnym Śląsku. Właśnie wbito pierwszą łopatę [ZDJĘCIA]
Mercedes-Benz rozszerza swoją działalność na Dolnym Śląsku. Niemiecki koncern motoryzacyjny rozpoczął właśnie budowę nowej fabryki lekkich samochodów dostawczych.przeczytaj więcej
Elektryczne gokarty w centrum handlowym. Popularny bloger otworzył we Wrocławiu tor kartingowy [ZDJĘCIA, CENA]
Youtuber The Mike i kolekcjoner motoryzacyjny Szymon Banaś to twórcy otwartego w ubiegły weekend toru kartingowego Pitline, który działa na parkingu centrum handlowego Wroclavia przy ul. Suchej. To pierwszy we Wrocławiu tor, na którym do ścigania wykorzystywane są wyłącznie gokarty elektryczne.przeczytaj więcej
American Cars Mania. We Wrocławiu odbędzie się największy zlot klasycznych aut z USA
Już w najbliższy weekend we Wrocławiu wielkie święto miłośników amerykańskiej motoryzacji. Na stadionie Tarczyński Arena odbędzie się IX edycja American Cars Manii, podczas której będzie można zobaczyć kultowe pojazdy z USA.przeczytaj więcej
Wrocławianie w pit-stopie 24-godzinnego wyścigu na torze Le Mans
Studenci Politechniki Wrocławskiej zostali zaproszeni do pit-stopu drużyny LRP Poland biorącej udział w 24-godzinnym wyścigu motocyklowym na francuskim torze Le Mans. Dla żaków z Wrocławia to duże wyróżnienie i wyraz uznania dla ich umiejętności.przeczytaj więcej