#KPO - ostatnie 20
przeczytaj więcej
Po 5 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową. Pieniądze dla gmin z Aglomeracji Wrocławskiej
10 gmin w tym Oleśnica, Jelcz-Laskowice i Wołów zostały beneficjentami samorządowego wsparcia na realizację rozwoju zrównoważonej gospodarki wodno-ściekowej na terenie wiejskim. Gminy z dofinansowania będą mogły skorzystać do listopada tego roku.przeczytaj więcej
Wrocław dostanie 203 mln zł z KPO. Wiemy, na co pójdą te pieniądze!
Ponad 200 mln zł z Krajowego Planu Odbudowy popłynie do Wrocławia, a konkretnie spółki MPK Wrocław. Projekt przedsiębiorstwa znalazł się w gronie 4 z 12, które uzyskały finansowanie. Na co wydana zostanie ta kwota?przeczytaj więcej
MPK dostało 78 mln zł na zakup nowych autobusów
Wrocławskie MPK otrzyma z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 78 mln zł dotacji na zakup ekologicznego taboru autobusowego. Przewoźnik zapowiada, że za te pieniądze kupi 21 nowych autobusów elektrycznych oraz infrastrukturę do ich obsługi.przeczytaj więcej