#pijany kierowca - ostatnie 20
przeczytaj więcej
Wrocław: Miał 5,6 promila alkoholu i jechał samochodem. To więcej niż „dawka śmiertelna”
Według ekspertów przekroczenie dawki 4-5 promili w organizmie człowieka może grozić zapadnięciem w śpiączkę i śmiercią. Statystyki te najwidoczniej nie ujmowały „możliwości” 47-latka zatrzymanego w miniony weekend we Wrocławiu.przeczytaj więcej
Pijany kierowca rozbił auto pod Wrocławiem. Wpadł, bo nowoczesny samochód sam wezwał policję
System automatycznego zawiadamiania służb o wypadku, tym razem pomógł policjantom w schwytaniu pijanego kierowcy. 48-latek po suto zakrapianej imprezie wybrał się na przejażkę w rejonie podwrocławskiego Mietkowa. W pewnym momencie stracił panowania nad autem, które wylądowało w rowie. Policję na miejsce wezwał system ecall, który automatycznie informuje służby o wypadku.przeczytaj więcej
Wrocław: Sylwestrowa „rekordzistka promili” to 38-letnia kierowczyni smarta
Za nami Sylwester czyli noc szampańskiej, beztroskiej i często też bezmyślnej zabawy. Wrocławska policja w ciągu sylwestrowo-noworocznego weekendu interweniowała ponad tysiąc razy. Wśród najpoważniejszych zgłoszeń znalazły się to o dwóch mężczyznach, którzy o północy mieli wskoczyć do Odry z mostu Grunwaldzkiego. Złapano też sporo pijanych kierowców.przeczytaj więcej
Wrocław: Pijany kierowca chciał wieźć dzieci na wycieczkę szkolną. Opiekunowie wezwali policję
Nawet dwa lata w więzieniu może spędzić 30-letni kierowca autokaru wycieczkowego, który został zatrzymany przez policję tuż przed tym, jak miał zabrać dzieci z jednej z wrocławskich placówek edukacyjnych na wycieczkę. Okazało się, że mężczyzna jest pijany.przeczytaj więcej
Wrocław: Pijany rowerzysta na A4. To dziadek, który pędził na komunię wnuczka
Nietypowa interwencja policji na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Mundurowi zatrzymali tam 55-letniego mężczyznę, który poruszał się rowerem. Tłumaczył, że wybrał autostradę, bo chciał zdążyć na komunię jednego ze swoich wnuków.przeczytaj więcej
Demolka na Grabiszynie. Pijany kierowca staranował 5 aut [ZDJĘCIA]
Ponad 3 promile alkoholu we krwi miał sprawca niebezpiecznego zdarzenia na Grabiszynie. Pod koniec ubiegłego tygodnia 34-letni kierowca stracił panowanie nad swoim samochodem i staranował pięć innych pojazdów w rejonie kościoła i szkoły.przeczytaj więcej
Wrocław: Pościg na S8. Pijany kierowca próbował staranować radiowóz [WIDEO]
Niebezpieczna sytuacja na drodze S8 pod Wrocławiem. Policjanci namierzyli tam kierowce, który jechał zygzakiem. Gdy próbowali go zatrzymać, ten zaczął uciekać. W takcie rajdu ścigany kierowca nagle uderzył w radiowóz.przeczytaj więcej
Nocny wypadek na Ślężnej. Kierowcę-uciekiniera złapał pies
Policyjny pies wywąchał kierowcę-uciekiniera, który spowodował niebezpieczne zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Ślężnej i Kamiennej. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia chowając się pod plandeką motocyklową na pobliskim parkingu.przeczytaj więcej
Za kierownicą TIR-a siedział pijany kierowca bez prawa jazdy
Policjanci z drogówki zatrzymali w Tyńcu Małym koło Wrocławia 57-letniego mężczyznę, który kierował samochodem ciężarowym z naczepą. Kierowca miał zabrane prawo jazdy, a jakby tego było mało wsiadł do auta pod wpływem alkoholu.przeczytaj więcej
Wrocław: 2,5 tys. dla kierującego hulajnogą. Nie mógł utrzymać równowagi pod komisariatem
29-letni mężczyzna musi zapłacić 2,5 tys. złotych mandatu. Kierowca został zatrzymany tuż przed komisariatem przy ul. Grabiszyńskiej, gdzie miał problemy z utrzymaniem równowagi na elektrycznej hulajnodze.przeczytaj więcej
Wrocław: Kierowca zaproponował policjantom łapówkę. Mamy nagrane z dźwiękiem [ZOBACZ WIDEO]
– Daję dwa tysiące i ten… – wyrwało się podczas kontroli drogowej 32-letniemu kierowcy, który został przyłapany przez policjantów gdy jechał przez miasto mając 1,26 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna będzie miał teraz spore problemy, bo jego korupcyjna propozycja została zarejestrowana przez kamerę zamontowaną na mundurze policjanta.przeczytaj więcej
Wrocław: Seksistowskie tłumaczenie pijanego 39-latka. Grożą mu 2 lata więzienia
Nawet 2 lata pozbawienia wolności grożą 39-letniemu kierowcy zatrzymanemu kilka dni temu na Podwalu. Mężczyzna jechał swoim samochodem przez Wrocław mimo że miał promil alkoholu w organizmie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obok niego siedziała trzeźwa kobieta z prawem jazdy.przeczytaj więcej
Niebezpiecznie nad zalewem Mietkowskim. Pijany 32-latek jeździł samochodem między plażowiczami
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w ostatni weekend nad zalewem Mietkowskim. 32-letni mężczyzn z dużą prędkością przejechał swoim fordem na plażę, gdzie opalali się inni ludzie. Na miejsce wezwana została policja, która ujawniła że kierowca miał aż 1,7 promila alkoholu w organizmie.przeczytaj więcej
Wrocław: Hodowca gołębi może trafić do więzienia na 2 lata
Nieszczęśliwie zakończyła się wizyta 31-letniego hodowcy gołębi spod Wałbrzycha we Wrocławiu. Mężczyzna przyjechał do naszego miasta by zakupić nowe ptaki do swojej hodowli. Teraz może trafić do więzienia na 2 lata.przeczytaj więcej
Pijani kierowcy szaleli w weekend. Jedna z kierujących ścięła przystanek we Wrocławiu [ZDJĘCIA]
Tylko w ten weekend wrocławscy policjanci zatrzymali 20 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu. Rekordzista prowadził auto mając 2 promile. Pijana była też kobieta, która w poniedziałek rano, po tym jak straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w przystanek autobusowy na Maślicach.przeczytaj więcej
Wrocław: Obywatelskie zatrzymanie 72-latka na Zwycięskiej
Nawet 2 lata w więzieniu może spędzić 72-letni mężczyzna zatrzymany na ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. Pijanego kierowcę zatrzymali i przekazali policji przechodnie.przeczytaj więcej
Plaga pijanych kierowców w święta. Tylko we Wrocławiu zatrzymano 43 nietrzeźwych kierujących
Policjanci ujawniają wielkanocne statystyki związane z liczbą pijanych kierowców. Niestety mimo licznych apeli, wciąż sporo osób zdecydowało się wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu. Tylko we Wrocławiu i powiecie wrocławskich, w świąteczny weekend zatrzymano 43 nietrzeźwych kierujących.przeczytaj więcej
Wrocław: Pirat drogowy na dwóch kółkach. Policyjny pościg za rowerzystą
Nietypowy pościg po ulicach Wrocławia. Na ul. Piastowskiej do policyjnej kontroli nie zatrzymał się 40-letni rowerzysta. Mundurowi natychmiast zaczęli go gonić. Pościg zakończył się sukcesem, cyklista teraz stanie przed sądem.przeczytaj więcej
Pijany kierowca potrącił dwoje ludzi idących chodnikiem [ZDJĘCIA]
Niebezpieczne zdarzenie drogowe na ul. Stabłowickiej we Wrocławiu. 64-letni kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał na chodnik, potrącając dwoje pieszych.przeczytaj więcej