Poznaj Renia – małego wilczka z ogromnym sercem, który czeka na swój dom!
W Azylu wrocławskiej Ekostraży na nowy dom czeka Renio. Przesympatyczny psiak ma osiem miesięcy i wygląda jak mały wilczek, choć w rzeczywistości jest najradośniejszym chłopakiem pod słońcem. To piesek, który każdego dnia udowadnia, że życie jest piękne – potrzebuje tylko człowieka, z którym mógłby je dzielić.
Renio to prawdziwy wulkan energii i pozytywnej emocji. Skacze z radości na widok wolontariuszy, bo ludzi kocha całym sercem. Spacer? Dla niego to święto! Zawsze rusza w drogę z szerokim uśmiechem (tak, psy też potrafią się uśmiechać!) i sam wskakuje do samochodu, gotowy na każdą nową przygodę.
Choć energiczny, Renio jest też bardzo kontaktowy i uważny. Szybko się uczy, reaguje na gesty i ton głosu człowieka. To pies, który chce współpracować i być częścią życia swojego opiekuna. Świetnie dogaduje się z innymi psami – czasem bywa nieco nachalny w zabawie, ale błyskawicznie wyczuwa granice. Wolontariusze z Ekostraży podejrzewają też, że dobrze odnajdzie się w domu z kotami, więc jeśli masz już futrzaną ekipę – Renio może być jej doskonałym uzupełnieniem.
Choć Renio kocha ludzi i życie, większość dnia spędza w kenelu w azylu, czekając na swoją kolej, by wyjść na spacer i poczuć trochę wolności. Marzy o domu, w którym będzie mógł biegać po ogrodzie, przytulać się do swojego człowieka i zasypiać spokojnie, wiedząc, że wreszcie jest u siebie.
Wolontariusze nie mają wątpliwości – Renio to pies, który odwdzięczy się miłością za każdy gest dobroci. Wystarczy jedno spojrzenie w jego bystre oczy, by zrozumieć, że ten mały wilczek ma w sobie ocean radości i serce większe niż cały świat.
Jak adoptować Renia? Skontaktuj się z Ekostrażą pod nr 501 639 535 (proszę wysłać SMS).
Najpopularniejsze teraz
-
Trwa nabór do Politechniki Trzeciego Wieku. Jest 200 miejsc
-
Michał Kosiński: co lajki mówią o naszej osobowości? [Re_Mind]
-
Awantura na lotnisku Pięć kobiet wyprowadzonych z pokładu samolotu.
-
Wrocław: Nowy sposób kupowania biletów MPK. Od dziś zrobisz to planując trasę
-
Na ryby, na Glinianki. Stawy Milickie pomogą zarybić wrocławskie łowisko
-
Student we Wrocławiu. Czy opłaca się kupić bilet miesięczny na MPK? [CENY, ZASADY, RODZAJE BILETÓW]
-
TBS Wrocław przyspiesza. Do 2028 roku ma powstać 700 mieszkań
-
Koszarowa zmieni się nie do poznania. Autobusy wreszcie będą mogły się minąć [WIZUALIZACJE]
-
„Bohater Sierpnia ’80 jest zbiorowy”. W tych miejscach Wrocławia toczyła się walka o wolność
-
We Wrocławiu brakuje krwi dla pacjentów. „To nie jest zwykły apel”
-
Hala Targowa ma pozostać sobą. Ma być przestrzenią dla lokalnyego handlu, dobrego jedzenia, miejscem edukacji i spotkań.
-
Będzie kontynuacja rozbudowy wrocławskiego lotniska. Terminal pasażerski ma być dwa razy większy
-
Wrocławianie wywożą śmieci na potęgę. Jakie odpady najczęściej trafiają do PSZOK?
-
Od rana do nocy na wrocławskiej Pergoli! Sprawdź sportowe, muzyczne i rodzinne hity Hali Stulecia
-
Wrocław: Mężczyzna z amnezją spał na klatce schodowej. Czy wiesz kto to jest? [ZDJĘCIE]
Najpopularniejsze
Michał Kosiński: co lajki mówią o naszej osobowości? [Re_Mind]
Ile można dowiedzieć się o człowieku z danych, które mimochodem zostawia w sieci? O tym 24 czerwca podczas Re_Mind we Wrocławiu opowie Michał Kosiński, badacz ze Stanford Graduate School of Business.
Awantura na lotnisku Pięć kobiet wyprowadzonych z pokładu samolotu.
Plan był prosty: Chorwacja, słońce, plaża i świętowanie. Tyle że pięć pasażerek lecących z Wrocławia do Zadaru urządziło sobie „rozgrzewkę” jeszcze przed startem — i to taką, że zamiast na wakacje trafiły na rozmowę ze Strażą Graniczną i po odbiór mandatów.
