Była głodzona, taplała się we własnych odchodach. Ekostraż szuka nowego domu dla Daisy

Anna Maciejewska (EKOSTRAŻ) • 2025-04-17 Była głodzona, taplała się we własnych odchodach. Ekostraż szuka nowego domu dla Daisy

Daisy to wyjątkowa sunia, która zasługuje na nowy, pełen miłości dom po trudnej przeszłości. Trafiła do nas skrajnie zaniedbana – głodzona, zanurzona we własnych odchodach, z rozwijającymi się problemami zdrowotnymi. Mimo tego wszystkiego, Daisy zachowała niesamowitą miłość do ludzi. Daisy już zaufała nam, szuka bliskości, przytula się i radośnie macha ogonem.

Jak Daisy się teraz ma?

Daisy jest pod naszą troskliwą opieką i robi ogromne postępy! Przytyła już 3 kg i dalej pracujemy nad tym, żeby nabrała sił. Mimo wcześniejszej anemii, Daisy jest już coraz zdrowsza, a jej stan stale się poprawia.

Jaka jest Daisy?

  • Ma mnóstwo energii i ekscytuje się nowymi rzeczami, szczególnie teraz, kiedy odzyskuje siły.

  • Boi się samochodów, więc potrzebuje opiekuna, który pomoże jej oswoić się z miejskim życiem.

  • Utrzymuje czystość w boksie, co pokazuje, załatwia „swoje sprawy” na spacerach.

  • Czasem nie radzi sobie z emocjami, potrzebuje miłości i cierpliwości, czasu i wsparcia od nowych opiekunów.

  • Uczy się psiej komunikacji.

Daisy szuka kochającego domu, gdzie ktoś cierpliwy i wyrozumiały pomoże jej w dalszym powrocie do formy i nauce życia w nowych warunkach. Daisy jest lękliwa, zarówno dla niej, jak i dla nowego opiekuna przydatne będą konsultacje z behawiorystą na początku wspólnego życia. Ta kochana suczka, mimo przeszłości, ma ogromne serce do ludzi i zasługuje na szansę na prawdziwe, szczęśliwe życie.

Daisy jest po sterylizacji, odrobaczona. Suczka czeka na nową rodzinę, która pokaże jej, jak cudowny może być świat! Pod opieką Ekostraży znajduje się od września ub. roku.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji. Numery opiekuna: 501 639 535 (SMS).

Najpopularniejsze