Roxie Węgiel we Wrocławiu. Spotka się z fanami w strefie Meet & Greet

Wroclife • 2025-03-03 Roxie Węgiel we Wrocławiu. Spotka się z fanami w strefie Meet & Greet

Wrocław znalazł się najnowszej trasie koncertowej Roxie Węgiel. Zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizji Junior wystąpi we wrocławskim Starym Klasztorze już na początku kwietnia. W planie jest też spotkanie z fanami.

Roxie Węgiel siedem lat temu przebojem wdarła się na polską scenę muzyczną i zostaje na niej do dziś. 20-letnia artystka ma już na koncie zwycięstwa w 1. edycji programu The Voice Kids, na 16. Konkursie Piosenki Eurowizji Junor oraz w 3. edycji programu Dance Dance Dance.

Roxie w marcu wyrusza w nową trasę Break Tour, w trakcie której w 9 polskich miastach zobaczymy wyjątkowe show muzyczno-taneczne. Nowy program koncertowy łączący obie pasje artystki po raz pierwszy będzie można zobaczyć w gdańskim klubie Parlament już 21 marca. Do Wrocławia Roxie Węgiel przyjedzie już 4 kwietnia. Koncert zaplanowany został w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego.

Co istotnie po koncercie najwierniejsi fani będą mogli spotkać swoją idolkę w strefie Meet & Greet.

Bilety na koncert trafił już do sprzedaży. W ramach obecnie dostępnej II puli można je kupić w cenie 119 zł. Bilet z możliwością wejścia do strefy Meet & Greet kosztuje 249 zł. Zakup możliwy jest przez serwis www.eventim.pl.

Koncerty w ramach Break Tour:

  • 21.03.2025 - Gdańsk, Parlament

  • 22.03.2025 - Szczecin, Dom Kultury Krzemień

  • 28.03.2025 - Łódź, Klub Scenografia

  • 4.04.2025 - Wrocław, Stary Klasztor

  • 6.04.2025 - Lublin, Radio Lublin

  • 9.04.2025 - Warszawa, Klub Niebo

  • 10.04.2025 - Katowice, Królestwo

  • 12.04.2025 - Kraków, Klub Poczta Główna

  • 27.04.2025 - Toruń, Klub Od Nowa

Najpopularniejsze