Norek od sierpnia wciąż jest „w gościach”. Czy ktoś wreszcie da mu dom?

Wroclife • 2024-01-26 Norek od sierpnia wciąż jest „w gościach”. Czy ktoś wreszcie da mu dom?

Kot Norek od sierpnia mieszka w tzw. domu tymczasowym. Przesympatyczny 2-letni zwierzak wciąż szuka opiekunów, którzy będą mogli zaopiekować się nim na stałe.

Norek ma ok. 2 lata, jest zdrowy, ma ujemne wyniki testów na Flef i FiV. Młody kot jest pełny energii, ma nieskończony apetyt, uwielbia się bawić i radośnie brykać.

Kot jest przyjazny, jednak trzeba sobie zapracować na jego zaufanie. Nie jest typem „miziaka”, który będzie domagał się całodziennych pieszczot, ale jego energia i chęć zabawy to wynagradzają.

Od sierpnia mieszka w tzw. domu tymczasowym, w którym żyje z innymi kotami. Osoby, które mogłyby dać mu stały dom, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 501158684.

Najpopularniejsze