Mimo trudnego życia uśmiech nie schodzi mu z pyszczka. Boni szuka nowego domu [ADOPCJE]
Boni ma około 8 lat i waży 40 kg. To kolejny niezwykle uroczy psiak, który został odebrany podczas interwencji przez wrocławską Ekostraż i teraz szuka nowego, kochającego domu.
Boni do azylu Ekostraży trafił z bardzo złych warunków. Pies przez wiele lat zamknięty był w mieszkaniu. Z tego powodu pierwsze wyjścia na dwór powodowały u niego duży stres. Obecnie znajduje się on pod opieką wolontariuszy fundacji, którzy pracują nad tym by coraz bardziej otwierał się na świat i zyskiwał pewność siebie oraz ufność do ludzi.
Boni wychodzi już na spacery, bawi się piłką i innymi zabawkami, coraz chętniej poznaje ludzi. Przyszły opiekun będzie musiał jeszcze trochę popracować nad jego charakterem. Psiak ma jeszcze pewne trudności związane z przepukliną pachwinową i nadal nieco drażliwie reaguje na dotyk w okolicach zadu. Bardzo stresuje się też w trakcie wizyt u weterynarza, przez co zdarza mu się być agresywnym w stosunku do medyków.
Dla psa poszukiwany jest spokojny dom z cierpliwymi opiekunami. Osoby, które mogłyby zaadoptować Boniego proszone są o kontakt SMS pod nr 501639535, aby dowiedzieć się więcej o Bonim i procesie adopcyjnym.
Najpopularniejsze teraz
-
Zanieczyszczona woda w Odrze – wszystko co musisz wiedzieć!
-
Wielka inwestycja w Miękini. Tajwańczycy zamiast Intela
-
Nowa szkoła we Wrocławiu gotowa na przejęcie uczniów. Pierwszy dzwonek 2 września [ZDJĘCIA]
-
Nowe oszustwo we Wrocławiu: „na zostanie aktorem filmowym”. Nie wysyłajcie im nagich zdjęć!
-
Skażenie Odry. Czy na wrocławskich kąpieliskach można się bezpiecznie kąpać?
-
Nowy system kaucyjny coraz bliżej! Czy we Wrocławiu gdzieś oddamy już butelki w butelkomatach?
-
Przy ul. Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej tereny nie dla deweloperów. Powstanie park.
-
Ile kosztuje zgrzewka wody? Jak wybrać najlepszą?
-
Święto Wrocławia 2026. Hanna Suchocka Honorową Obywatelką Wrocławia
-
Wrocław zaprasza nad wodę. Miejskie kąpieliska gotowe na sezon 2026
-
Umowa podpisana! Tak będzie wyglądać najdroższa szkoła w historii Wrocławia [WIZUALIZACJE]
-
Niebawem rusza remont torowiska na ul. Trzebnickiej
-
UOKiK grozi Biedronce wysokimi karami. Chodzi o promocje i „pomarańczowe ceny”
-
Pierwsze elektryczne Mercedesy eCitaro dotarły do Wrocławia. MPK zamówiło kolejne 20 autobusów
-
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach
Najpopularniejsze
Wielka inwestycja w Miękini. Tajwańczycy zamiast Intela
Miękinia pod Wrocławiem stanie się nowym centrum zaawansowanych technologii. Podczas Taiwan Expo 2026 w Warszawie strona tajwańska zdecydowała, że właśnie tam powstanie Tajwański Park Technologiczny, który zostanie zlokalizowany na terenach przygotowanych wcześniej pod inwestycję Intela.
Nowa szkoła we Wrocławiu gotowa na przejęcie uczniów. Pierwszy dzwonek 2 września [ZDJĘCIA]
2 września funkcjonowanie rozpocznie nowy Zespół Szkolno-Przedszkolny przy ul. Cynamonowej na Lipie Piotrowskiej. Docelowo uczyć się ma tam 1200 dzieci.


