Nowość we wrocławskim teatrze. Wprowadzili do cennika zasadę „płać, ile chcesz”

Wroclife • 2023-01-05 Nowość we wrocławskim teatrze. Wprowadzili do cennika zasadę „płać, ile chcesz”

Widzowie Wrocławskiego Teatru Pantomimy od stycznia, kupując bilet, mogą skorzystać z opcji „płać, ile chcesz”. W jej ramach widz sam decyduje, jaką kwotę może wydać za obejrzenie spektaklu z wybranych miejsc.

– Wybierz taką cenę biletu, na którą Cię stać – zachęcają pracownicy WTP. Promocja obejmuje miejsca w ostatnim rzędzie. Widzowie mogą zapłacić za nie 15 zł, 20 zł, 35 zł lub 45 zł.

Inną nowością w ofercie wrocławskiej Pantomimy jest mecenat. Osoby, które chcą wspierać działalność artystyczną Wrocławskiego Teatru Pantomimy mogą kupić bilet, którego cena jest równa wysokości realnych kosztów przedstawienia (kosztów najmu sceny, obsługi technicznej, transportu scenografii, honorariów dla wykonawców). Całkowity dochód z takiego biletu ma być przeznaczany na produkcję kolejnej premiery na deskach teatru.

W ofercie WTP pozostają oczywiście także standardowe bilety (normalny, ulgowy, grupowy, voucher), których ceny nie zmieniają się w stosunku do tych z ubiegłego roku. Normalne bilety na najpopularniejsze przedstawienia kosztują tu od 35 do 45 zł (25-35 zł ulgowy), a na przedstawienia dziecięce 25 zł (20 zł ulgowy). Zakupu biletów można dokonać na stronie bilety.pantomima.wroc.pl.

найбільш популярний