Dwa nowe sklepy we Wroclavii. 400 m² dla miłośników mody [ZDJĘCIA]

Wroclife • 2022-10-06 Dwa nowe sklepy we Wroclavii. 400 m² dla miłośników mody [ZDJĘCIA]

Z początkiem października oferta wrocławskiego centrum handlowego Wroclavia przy ul. Suchej rozszerzyła się o dwa nowe sklepy odzieżowe. Oba salony zajęły łącznie prawie 400 m² i należą do tego samego właściciela.

Najemcą nowych powierzchni we Wroclavii jest założona w 1986 roku we włoskiej Weronie grupa Calzedonia, która w centrum handlowym przy Suchej już wcześniej działała pod swoją główną marką (sklep specjalizujący się w klasycznej bieliźnie) oraz Intimissimi, której butik jest skierowany do pań.

Teraz do oferty dołączyła marka Intimissimi Uomo, w której salonie znajdziemy markową odzież dla mężczyzn, a także Tezenis, której oferta charakteryzuje się nieco lżejszym podejściem do tematu bielizny. Znaleźć tu można przede wszystkim produkty w żywych kolorach, przeznaczone przede wszystkim do osób młodszych i o innowacyjnym podejściu do mody, a zarazem ceniących sobie komfort.

– Dokładamy starań, aby oferować klientom ciągle rozszerzającą się ofertę wysokojakościowych sklepów. Cieszymy się, że Wroclavia jest doceniana przez duże i silne marki, takie jak Calzedonia. Grupa zdecydowała się otworzyć u nas kolejne sklepy ze swojego portfolio – Tezenis i Intimissimi Uomo dołączyły do działających u nas już od 2017 roku, czyli od otwarcia naszego centrum, butików Calzedonia i Intimissimi – komentuje Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

Najpopularniejsze

Polanica-Zdrój, czyli sztuka kurortowego umiaru

Polanica-Zdrój, czyli sztuka kurortowego umiaru

Umówmy się: Polanica-Zdrój to nie Sopot, nie ma tu rozmachu Krynicy, a widoki nie zapierają tchu w piersiach tak jak w Karkonoszach. I bardzo dobrze. Ta leżąca u stóp Gór Stołowych i Bystrzyckich miejscowość wygrywa właśnie tym, że nie próbuje nikogo oszołomić. W niewymuszony sposób jest kameralna, czysta i spokojna. Bywalcy, którzy zaglądają tu regularnie, doskonale wiedzą, że choć w Polsce znajdziemy miejsca bardziej spektakularne, to Polanica ma w sobie nonszalancję i grację, których trudno szukać gdzie indziej.
przeczytaj więcej
Peugeot seria Edition - cena WOW

Peugeot seria Edition - cena WOW

Marka PEUGEOT wprowadziła na polski rynek nowe serie specjalne Edition swoich popularnych modeli PEUGEOT 208 i 2008. Wyróżniają się one nie tylko, typowym dla francuskiej marki spod znaku lwa, odważnym i wyrazistym stylem oraz przyjemnością z jazdy, ale również atrakcyjnym stosunkiem ceny do wartości.
przeczytaj więcej
Znamy sparingpartnerów Śląska Wrocław. Pierwszy transfer może zostać dopięty jeszcze w tym tygodniu.

Znamy sparingpartnerów Śląska Wrocław. Pierwszy transfer może zostać dopięty jeszcze w tym tygodniu.

Zawodnicy Ante Simundzy przebywają na urlopach, gdzie realizują rozpisane indywidualne plany treningowe. Zgodnie z zapowiedziami sztab nie zasypia gruszek w popiele i pracuje nad wzmocnieniami kadry.
przeczytaj więcej
Rozmawialiśmy z Turkami o Dembélé. „Bardzo wartościowe ogniwo zespołu”

Rozmawialiśmy z Turkami o Dembélé. „Bardzo wartościowe ogniwo zespołu”

Śląsk Wrocław wzmocnił swoją kadrę podpisując kontrakt z Malaly Dembele, który ostatnie sezony spędził w Turcji. Skontaktowaliśmy się z dziennikarzami znad Bosforu by zapytać, jakie wrażenie po sobie pozostawił. Oto czego się dowiedzieliśmy.
przeczytaj więcej