„Szóstka” w Lotto we Wrocławiu. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwy los!

Wroclife • 2022-08-09 „Szóstka” w Lotto we Wrocławiu. Wiemy, gdzie kupiono szczęśliwy los!

We Wrocławiu padła główna wygrana w Lotto. Szczęśliwy los kupiony został w jednym z punktów w Renomie. Na koncie gracza wkrótce pojawi się kwota przekraczająca 2 mln zł.

2 523 381,50 zł – tyle dokładnie wyniosła główna wygrana w sobotnim losowaniu Lotto. Na szczęśliwym kuponie trzeba było skreślić liczby: 7, 19, 33, 42, 47 i 49. Poprawnie je wytypować udało się tylko jednej osobie w Polsce. Gracz kupił los w punkcie przy ul. Świdnickiej 40 we Wrocławiu, czyli w Renomie.

Totalizator Sportowy ujawnia, że zwycięski kupon obejmował jeden zakład na trzy losowania. Zwycięzca od wygranej będzie musiał odprowadzić podatek, który wyniesie nieco ponad 252 tys. zł.

Sobotnia wygrana to trzydziesta „szóstka” w Lotto lub Lotto Plus we Wrocławiu. Po raz ostatni 1 mln zł w Lotto Plus wygrała osoba, która wysłała kupon w sklepie przy Hallera 67. Najwyższa w naszym mieście wygrana w Lotto wyniosła ponad 17 mln zł i padła w listopadzie 2012 roku przy ul. Poleskiej.

Najwyższą w Polsce wygraną w gry z oferty Lotto do tej pory mógł cieszyć się gracz, któy kupił los Eurojackpot w powiecie bieruńsko-lędzińkim. W losowaniu, które odbyło się 13 sierpnia 2021 r. wygrał on aż 206,5 mln zł.

Najpopularniejsze