Śląsk Wrocław pokazał koszulki, w których będą grali piłkarze. Są na nich Ratusz, Kościół i Katedra
Piłkarski Śląsk Wrocław zaprezentował oficjalnie koszulki, w których Wicemistrzowie Polski będą grali w nadchodzącym sezonie. Na trykotach nie brakuje wrocławskich motywów, a wszystkiemu przyświeca często słyszane z trybun hasło „Twierdza Wrocław”.
To właśnie hasło „Twierdza Wrocław” było motywem przewodnim dla nowych koszulek. Zobaczymy na nich najbardziej charakterystyczne obiekty Wrocławia: Ratusz, Kościół Garnizonowy pw. św. Elżbiety, Katedrę św. Marii Magdaleny oraz część murów miejskich.
Na koszulkach dostarczonych przez firmę Nike oczywiście nie mogło zabraknąć herbu Śląska i białej gwiazdka wykonanych metodą Highcrest. Na dole, z prawej strony, umieszczony został emblemat „Twierdza Wrocław”, wykonany techniką Digiline, świadczący o oryginalności produktu.
Ekstraklasa po raz pierwszy w historii zgodziła się, by na koszulkach Śląska Wrocław logotypu sponsorów i partnerów zostały wykonane w kolorystyce mono, co ma podkreślać główny motyw oraz estetykę trykotów.
Nowe koszulki oficjalnie zostały zaprezentowane w materiałach promocyjnych zrealizowanych w niedawno otwartym Bastionie Sakowym. Śląsk Wrocław jako pierwszy postanowił wykorzystać tę efektowną przestrzeń do większej produkcji. W filmie pojawiły się też charakterystyczne miejsca Wrocławia, które są istotnymi elementami tegorocznego projektu „meczówek”. W filmie i sesji zdjęciowej udział wzięli: Petr Schwarz, Peter Pokorny i Piotr Samiec-Talar, piłkarki WKS-u Kamila Czudecka i Joanna Węcławek, a także jeden z młodych zawodników Akademii Śląska.
Koszulki meczowe, czyli dokładnie takie w jakich grają piłkarze, będą dostępne dla kibiców w cenie 249 zł (posiadacze karnetów mogą liczyć na zniżkę 20% na pierwszą koszulkę). Zakupu można dokonać przez internet na sklep.slaskwroclaw.pl, oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej: w Centrum Kibiców Śląska Wrocław, FanShopie #Oporowska oraz FanShopie #NaStadionie. Koszulki będzie można kupić również podczas piątkowego sparingu Śląska Wrocław z Mladą Boleslav przy Oporowskiej 62.
Najpopularniejsze teraz
-
Historyczna sensacja we Wrocławiu. W ZOO wykluł się mały smok bez udziału samca -
Męskie Granie 2026 we Wrocławiu. Znamy pierwszych artystów, którzy u nas wystąpią! -
Wandalizm dotknął Cafe Równik. Trwa zbiórka na odbudowę -
Rusza remont ul. Szybowcowej na Gądowie -
Wrocław ma dużo więcej mieszkańców, niż wynika z oficjalnych danych. Zobacz, ilu nas mieszka w mieście -
Półmetek Vertigo Summer Jazz Festival. Przed nami druga połowa koncertów -
Oto najlepsze licea we Wrocławiu. Jedna szkoła w krajowej dziesiątce [RANKING 2026] -
SIM Wrocław rusza z budową osiedla. 405 mieszkań z niższym czynszem powstanie na Jagodnie i Wojszycach. To model podobny do TBS. [ZOBACZ GALERIĘ] -
Rekord na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Ponad 18 tys. kandydatów walczy o 1379 miejsc -
Pociągi znów kursują między Wielkopolską a Dolnym Śląskiem. Zakończono modernizację linii za 180 mln zł -
Panthers Wrocław zagrają z Firenze Red Lions na Stadionie Olimpijskim -
Czy Wrocławowi grozi korekta cen mieszkań? Rynek zwalnia, ale stolica Dolnego Śląska nadal się broni -
Filmowe lato na Partynicach. Kino pod chmurką -
Piątek we Wrocławiu: najpierw upał, później gwałtowne burze, możliwy grad. IMGW ostrzega -
Lato w mieście? Pij kranówkę i korzystaj ze zdrojów ulicznych
