Nowe lodowisko we Wrocławiu. Rozpoczęcie sezonu juz niedługo!
Już za kilka dni będzie można poślizgać się na lodowiskach przy ul. Wejherowskiej i Spiskiej. Pod koniec tego roku czynnych będzie ich aż pięć. Spartan przygotował wiele promocji, które mają zachęcić mieszkańców do jazdy na łyżwach.
W poniedziałek, 6 listopada, wystartuje sezon zimowy na krytych lodowiskach przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej, a z końcem roku otwarte zostanie kolejne sezonowe, kryte lodowisko na terenie torów wrotkarskich przy ul. Sukielickiej w parku Tysiąclecia.
Na rozpoczęcie sezonu przygotowano listopadową promocję - ceny wejść obniożono nawet o 20%.
Wzorem lat ubiegłych lodowiska WCT Spartan otwarte będą w tygodniu od godziny 16 do 22, a w weekendy od 8 do 22. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 z lodowisk będą korzystać dzieci z wrocławskich placówek oświatowych. Z miejskiego programu "Spartan dla szkół na lodowiskach”, skorzysta ponad 40 wrocławskich placówek.
W każdy poniedziałek obowiązywać będzie specjalna promocja - „TANIE ŚLIZGANIE”. Przez cały dzień każdy – dorośli i dzieci - za wejściówkę na lodowisko zapłaci jedynie 18 zł. W tym roku utrzymana zostanie również oferta dla wszystkich, którzy dobrze i szybko jeżdżą. Ukłonem w ich stronę jest wydłużenie pracy lodowiska przy ul. Spiskiej w poniedziałki na tzw. „SZYBKIE ŚLIZGANIE”, na które Spartan zaprasza od 22.30 do 24.00.
- „Szybkie ślizganie” przy ul. Spiskiej było strzałem w dziesiątkę, o czym przekonaliśmy się w zeszłym roku. To oferta dla tych, którzy jeżdżą szybko i dobrze, lubią poszaleć i nie chcą się dzielić taflą z początkującymi. Dlatego w poniedziałki będą mogli znowu puszczać wodze fantazji w godz. 22.30-24 za jedyne 23 zł (za 90 minut jazdy). To czas zarezerwowany wyłącznie dla tej grupy – tłumaczy Dariusz Kowalczyk, prezes WCT Spartan sp. z. o.o. zarządzającego wrocławskimi lodowiskami.
W tym sezonie nastąpi zmiana funkcjonowania parkingu przed lodowiskiem u zbiegu ulic Spiskiej i Kuronia z ogólnodostępnego na płatny. Zamontowane zostaną szlabany i opłata będzie wynosiła 5 zł za godzinę.
W tym roku zakupiony został nowy sprzęt do wypożyczalni. Dostępne będą łyżwy w rozmiarach od 26 do 50, ale również najmłodsi (1-3 lata) będą mogli wypożyczyć łyżwy saneczkowe (dwupłozowe mocowane do bucików), aby rozpocząć swoją przygodę z łyżwiarstwem. W wypożyczalniach znajdziemy także kaski, a na dzieci czekają pomocne zwierzaki (foki, pingwiny, misie, renifery) do nauki jazdy na łyżwach.
Do 24 listopada trzeba poczekać na otwarcie lodowiska na Tarczyński Arena, a odkryte lodowisko przy LO numer XIV na ul. Brücknera ma być otwarte po 16 listopada, w zależności od pogody.
Najpopularniejsze teraz
-
Zanieczyszczona woda w Odrze – wszystko co musisz wiedzieć! -
Wielka inwestycja w Miękini. Tajwańczycy zamiast Intela -
Nowa szkoła we Wrocławiu gotowa na przejęcie uczniów. Pierwszy dzwonek 2 września [ZDJĘCIA] -
Nowe oszustwo we Wrocławiu: „na zostanie aktorem filmowym”. Nie wysyłajcie im nagich zdjęć! -
Skażenie Odry. Czy na wrocławskich kąpieliskach można się bezpiecznie kąpać? -
Nowy system kaucyjny coraz bliżej! Czy we Wrocławiu gdzieś oddamy już butelki w butelkomatach? -
Przy ul. Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej tereny nie dla deweloperów. Powstanie park. -
Ile kosztuje zgrzewka wody? Jak wybrać najlepszą? -
Wrocław zaprasza nad wodę. Miejskie kąpieliska gotowe na sezon 2026 -
Umowa podpisana! Tak będzie wyglądać najdroższa szkoła w historii Wrocławia [WIZUALIZACJE] -
Niebawem rusza remont torowiska na ul. Trzebnickiej -
UOKiK grozi Biedronce wysokimi karami. Chodzi o promocje i „pomarańczowe ceny” -
Pierwsze elektryczne Mercedesy eCitaro dotarły do Wrocławia. MPK zamówiło kolejne 20 autobusów -
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach -
Nowe modele Citroën - komfort, przestrzeń i atrakcyjna cena.
