We Wrocławiu odbędzie się spotkanie z żużlowymi reprezentantami Polski i Wielkiej Brytanii
Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław przed nadchodzącym „żużlowym mundialem” mają miłą niespodziankę dla swoich kibiców. W najbliższy piątek, 30 czerwca zespół spotka się z wrocławskimi kibicami. Będzie to doskonała okazja, by zamienić kilka słów i zrobić sobie zdjęcie ze swoimi ulubionymi sportowcami.
W piątkowym spotkaniu wezmą udział reprezentacji Polski i Wielkiej Brytanii, który na co dzień są zawodnikami wrocławskiej Sparty. Impreza odbędzie się w piątek o godz. 14:00 w centrum handlowym Magnolia Park przy ul. Legnickiej.
– Spotkanie ze Spartanami to świetna okazja, by przybić piątkę zawodnikom jeszcze przed żużlowym mundialem, który odbędzie się pod koniec lipca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że piątkowe wydarzenie w Magnolia Park będzie przedsmakiem prawdziwych sportowych emocji dla wszystkich fanów żużla z Wrocławia i okolic – mówi Adrian Skubis, rzecznik prasowy Betard Sparta Wrocław.
Kibice w trakcie spotkania będą mogli otrzymać autografy od reprezentantów swoich krajów oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. W trakcie imprezy będzie można też obejrzeć żużlowy motocykl oraz wziąć udział w aktywnościach z maskotkądrużyny.
Drużynowy Puchar Świata zwany potocznie „żużlowym mundialem” zostanie rozegrany we Wrocławiu w dniach 25-29 lipca.
Najpopularniejsze teraz
-
Zmiany w komunikacji aglomeracyjnej -
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 3:3. Wypowiedzi po meczu -
GALERIA ZDJĘĆ: Śląsk Wrocław wyrwał punkt Widzewowi Łódż przegrywając już dwoma bramkami - ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ -
Co nagle to po diable. Śląsk w końcu doczekał się nowego centra! -
SILVERBUS wraca. Mobilny punkt dla seniorów -
Nowe modele Citroën - komfort, przestrzeń i atrakcyjna cena. -
Nowoczesna mobilność w zasięgu ręki – poznaj samochody Chery i aktualne promocje w Chery MM Cars Wrocław -
Dlaczego nie warto czekać. Wraca Szkoła Pływania Aquaparku Wrocław! -
MPK Wrocław uruchamia licznik wykolejeń. Balawejder: „Chcemy się tym chwalić” -
Szalony mecz we Wrocławiu! Śląsk - Widzew 3-3! -
Skwer Karaimski na Sępolnie zyska nowe oblicze. Ruszają przygotowania do gruntownej odnowy -
Co dzieje się z biurami we Wrocławiu? Jak miasto wypada na tle Krakowa, Poznania i Warszawy? -
Można już zgłaszać kandydatów do tegorocznych „Dolnośląskich Gryfów” -
Arystokratyczny spokój i cztery uzdrawiające źródła. Odkryj Szczawno-Zdrój -
Awaria wodociągowa w centrum Wrocławia. Nocne prace i zmiany w kursowaniu tramwajów