W weekend utrudnienia dla kierowców na Boya-Żeleńskiego
W najbliższy weekend na ulicy Boya-Żeleńskiego we Wrocławiu prowadzone będą prace naprawcze. W godzinach nocnych ruch będzie tu odbywał się tylko jednym pasem.
– Podczas dwóch kolejnych nocy na ulicy Boya – Żeleńskiego odbędą się naprawy uszkodzonej nawierzchni jezdni w trybie zamknięcia połówkowego, z ręcznym sterowaniem ruchu – zapowiada Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
W ramach prac ma zostać przeprowadzone frezowanie skorodowanej nawierzchni i wylanie nowej nakładki bitumicznej. Prace będą prowadzone w nocy z 21 na 22 oraz z 22 na 23 kwietnia, w godzinach 22:00 – 5:00. W nocy z piątku na sobotę naprawa obejmie pras od Kasprowicza w kierunku wiaduktu, a z soboty na niedzielę w drugą stronę.
Prace powinny zakończyć się do niedzielnego poranka, jednak drogowcy już teraz informują, że w przypadku opadów deszczu lub przymrozków, mogą zostać one przeniesiony na inny termin.
Najpopularniejsze teraz
-
Zmiany w komunikacji aglomeracyjnej -
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 3:3. Wypowiedzi po meczu -
GALERIA ZDJĘĆ: Śląsk Wrocław wyrwał punkt Widzewowi Łódż przegrywając już dwoma bramkami - ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ -
Co nagle to po diable. Śląsk w końcu doczekał się nowego centra! -
SILVERBUS wraca. Mobilny punkt dla seniorów -
Nowe modele Citroën - komfort, przestrzeń i atrakcyjna cena. -
Nowoczesna mobilność w zasięgu ręki – poznaj samochody Chery i aktualne promocje w Chery MM Cars Wrocław -
Dlaczego nie warto czekać. Wraca Szkoła Pływania Aquaparku Wrocław! -
MPK Wrocław uruchamia licznik wykolejeń. Balawejder: „Chcemy się tym chwalić” -
Szalony mecz we Wrocławiu! Śląsk - Widzew 3-3! -
Skwer Karaimski na Sępolnie zyska nowe oblicze. Ruszają przygotowania do gruntownej odnowy -
Co dzieje się z biurami we Wrocławiu? Jak miasto wypada na tle Krakowa, Poznania i Warszawy? -
Można już zgłaszać kandydatów do tegorocznych „Dolnośląskich Gryfów” -
Arystokratyczny spokój i cztery uzdrawiające źródła. Odkryj Szczawno-Zdrój -
Awaria wodociągowa w centrum Wrocławia. Nocne prace i zmiany w kursowaniu tramwajów
