Sam - pies z Ukrainy [EKOTRAŻ-ADOPCJA]

Wroclife • 2023-04-16

Sam to pies, który przyjechał do Polski w styczniu tego roku. Tutaj czeka go życie, a nie śmierć, której cudem uniknął w Ukrainie.

Sam to pies, który przyjechał do Polski w styczniu tego roku. Tutaj czeka go życie, a nie śmierć, której cudem uniknął w Ukrainie.

Sam żył w stadzie psów blisko granicy polsko - ukraińskiej. Gdy ukraińscy aktywiści natknęli się na stado, część z psów leżała martwa, inne próbowały budzić swoich towarzyszy. Prawdopodobnie wataha została otruta.

Sam jest jednym z tych szcześliwców, którzy przeżyli. Jak? Cudem! Stowarzyszenie Ekostraż nie chce się teraz poddać i zamierza znaleźć mu dom, aby już zawsze był bezpieczny i szczęśliwy.

Sam to 6-letni, energiczny pies, który lubi spacery i łaknie kontaktu z człowiekiem. Mizianko? Drapanko? Smyranko? Wszystko uwielbia i chętnie nastawia się do pieszczot! Ekostraż nie wie jak zachowuje się w domu, bo nigdy go nie miał. Wiedzą natomiast, że trochę lubi sobie pokrzyczeć i zdecydowanie nie lubi zastrzyków. POszukiwany jest dom bez innych zwierząt.

Gdy do nas trafił do Stowarzyszenia był bardzo chudy, miał problemy z przyswajaniem pokarmu. Przechorował giardię i jego organizm bardzo długo dochodził do siebie. Teraz przyjmuje probiotyk i udało mu się w końcu trochę przytyć. Jeszcze tylko kochający dom by mu się przydał.

Kontakt w sprawie adopcji: SMS 501 639 535

Najpopularniejsze