„Ugotowani” we Wrocławiu. Kamery TVN-u zajrzały do kuchni wrocławian [ZDJĘCIA]

Wroclife • 2023-03-17

Trzy pary z Wrocławia będą bohaterami kolejnego odcinka programu kulinarnego „Ugotowani w parach”, który w przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany na antenie stacji TVN.

„Ugotowani w parach” to wyjątkowa edycja programu „Ugotowani”, w którym do rywalizacji stają nie pojedynczy kucharze-amatorzy, a zespoły dwuosobowe. Idea programu polega na ty, że uczestnicy przygotowują kolację we własnym domu i zapraszają na nią pozostałe osoby biorące udział w programie. Po zakończeniu goście wystawiają oceny gospodarzom kolacji i na podstawie tego wyłaniany jest zwycięzca.

W kolejnym odcinku programu, który na antenie TVN-u zostanie wyemitowany w najbliższą środę, 22 marca 2023 r. o godz. 21:35, kamery stacji zajrzą do kuchni trzech wrocławskich par.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU "UGOTOWANYCH W PARACH" WE WROCŁAWIU:

Uczestnikami kulinarnego pojedynku będą: Mijin i Bartek, Malwina i Krystian oraz Dominika i Dawid. Na przygotowanych przez nich talerzach mamy zobaczyć popisy kulinarne inspirowane różnymi kulturami i kuchniami koreańską, hiszpańska i włoską.

– Na kolacjach nie zabraknie zaskoczeń, ciętych ripost i salw śmiechu, ale gwiazdą każdego wieczoru jak zwykle będą po mistrzowsku przyrządzone potrawy – zapowiada Agata Laskowska z biura prasowego TVN.

Najpopularniejsze