•
RSS
•
Tryb EKO
✔
✖
Wrocław
•
Dolny Śląsk (aglomeracja)
•
Czas wolny
•
Kariera i Biznes
•
TV
#Kogeneracja - archiwum
2026
06
2025
04
2024
01
02
2023
09
11
12
#Kogeneracja - 2026-06
Serwery Politechniki będą ogrzewać miasto
Wkrótce to, co do tej pory pozostawało jedynie „efektem ubocznym” pracy superkomputerów, może zacząć realnie ogrzewać mieszkańców Wrocławia. Ciepło generowane przez serwerownie Wrocławskiego Centrum Sieciowo-Superkomputerowego (WCSS) Politechniki Wrocławskiej ma szansę trafić do miejskiej sieci ciepłowniczej, zyskując zupełnie nowe życie zamiast bezpowrotnie się rozpraszać.
przeczytaj więcej
#Kogeneracja - archiwum
2026
06
2025
04
2024
01
02
2023
09
11
12