#wschodnia obwodnica wrocławia - ostatnie 20
przeczytaj więcej
Wreszcie doczekamy się domknięcia Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Ruszyła budowa ostatniego odcinka
We wtorek oficjalnie rozpoczęła się budowa ostatniego fragmentu Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Prace prowadzone są na czterokilometrowym odcinku, który połączy trasę od skrzyżowania z ul. Grota-Roweckiego do al. Karkonoskiej.przeczytaj więcej
Wrocław będzie miał ulicę rtm. Witolda Pileckiego. Żołnierz wyklęty ma zostać patronem już istniejącej ważnej drogi
We Wrocławiu trwają ostatnie konsultacje społeczne przed nadaniem nazwy przyszłej ul. rtm. Witolda Pileckiego. Polski bohater, organizator ruchu oporu w Auschwitz, miałby zostać patronem jednej z ważnych arterii miasta.przeczytaj więcej
Wschodnia Obwodnica Wrocławia wreszcie zostanie domknięta! Jest umowa na ostatni odcinek
W poniedziałek przedstawiciele Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei podpisali umowę z firmą SKANSKA na budowę ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Po zakończeniu inwestycji kierowcy będą mogli przejechać drogą od Bielan Wrocławskich do Długołęki.przeczytaj więcej
Wypadek pod Wrocławiem. Prokuratura: kierowca, który śmiertelnie potrącił rowerzystę był po narkotykach
Cztery zarzuty oławska prokuratura postawiła Kamilowi K. – kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia w rejonie wjazdu do miasta od strony Siechnic.przeczytaj więcej
Jest przetarg na ostatni odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
Pod koniec grudnia na platformie e-Zamówienia pojawiło się ogłoszenie Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei o przetargu na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia na odcinku od Bielan Wrocławskich do ronda w Żernikach Wrocławskich. To brakujący fragment drogi, którego budowa opóźniła się przez protesty mieszkańców wsi Wysoka.przeczytaj więcej
Kolejny odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia oddany do użytku [ZDJĘCIA]
Od wtorku kierowcy mogą korzystać z kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Do użytku oddany został właśnie odcinek drogi między Łanami i Długołęką. To już drugi odcinek obwodnicy otwarty w tym miesiącu.przeczytaj więcej
Kolejny odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia gotowy! Pierwsze samochody już nią jeżdżą
Odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia między skrzyżowaniem z ul. Grota-Roweckiego i rondem w Żernikach Wrocławskich w poniedziałek oficjalnie został otwarty dla kierowców. Koniec tego etapu ułatwi podróż pomiędzy południowymi i wschodnimi osiedlami Wrocławia.przeczytaj więcej