#Winiarze i przyjaciele - 2022-08
przeczytaj więcej
Wielkie święto wina i jedzenia we Wrocławiu. 21 winnic i 25 restauracji zaprezentuje się na Partynicach
Już w najbliższy weekend na Partynicach odbędzie się Festiwal „Winiarze i Gastro Miasto”. Podczas trzydniowej imprezy zaprezentuje się 21 dolnośląskich winnic. Dla uczestników wydarzenia gotować będą wrocławscy szefowie kuchni.przeczytaj więcej