Jam Session ku pamięci Piotra Wieruszewskiego

Wroclife • 2025-08-12 Jam Session ku pamięci Piotra Wieruszewskiego

Pod koniec sierpnia w Strzelinie, skąd pochodził artysta, odbędzie się specjalny koncert ku pamięci Piotra Wieruszewskiego – cenionego fotografa i muzyka.

Piotr Wieruszewski zmarł przedwcześnie, w wieku 54 lat. Był człowiekiem wielu talentów. W latach 80. grał na basie w zespole Kreon, później zastąpił gitarę basową gitarą elektryczną. Inną jego pasją była fotografia. Był też zapalonym sportowcem.

Z inicjatywy lokalnej społeczności Strzelina, skąd pochodził, 29 sierpnia odbędzie się specjalny koncert Jam Session ku pamięci Piotra Wieruszewskiego. Na scenie wystąpią m.in. Marek Popów Trio i lokalni muzycy ze Strzelina. Gościem wydarzenia będzie Zbigniew Zaranek, zwycięzca IV edycji "The Voice Senior", który przyjaźnił się z Piotrem.

Koncert odbędzie się 29 sierpnia 2025 r. o godz. 19:00 w Restauracji Komin (Strzelin). Wstęp jest bezpłatny. Współorganizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, a sam projekt jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

Najpopularniejsze