Teatr dla zdrowia. Wrocławska aktorka poprowadzi zajęcia pomagające zadbać o kręgosłup
Wrocławski Teatr Pantomimy rusza z serią warsztatów, które pomogą zadbać o kręgosłup. Specjalne warsztaty skierowane do seniorów i wszystkich cierpiących na bóle pleców, poproawdzi fizjoterapeutka i aktorka teatralna.
Dr Izabela Cześniewicz jest nie tylko aktorką Wrocławskiego Teatru Pantomimy ale też fizjoterapeutką, trenerką pływania i personalną. Przez cały czerwiec będzie prowadziła zajęcia „Zdrowy kręgosłup” w ramach cyklu Good Morning Routine.
To zajęcia przeznaczone dla seniorów, ale też osób młodych prowadzących siedzący tryb życia i skarżących się na bóle kręgosłupa. Regularne ćwiczenia mają w naturalny sposób pomóc zmniejszyć, a nawet całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe.
Każdy z uczestników spotkań otrzyma indywidualne wsparcie i pomoc prowadzącej w opracowaniu kompleksowego planu ćwiczeń. Zajęcia odbywać się będą w sali prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy przy al. Dębowej 16 w poniedziałki: 6, 13, 20, 27 czerwca, w godz. 09:00-10:00.
Pojedyncze wejście na warsztaty kosztuje 20 zł – bilety do kupienia na stronie bilety.pantomima.wroc.pl. Osoby, które będą chciały wziąć udział w zajęciach powinny zabrać ze sobą: wygodny strój sportowy, obuwie zmienne oraz wodę
Najpopularniejsze teraz
-
Trzecia edycja Night Skating nadchodzi!
-
Wrocław ma plan ogólny. Co zmieni się dla mieszkańców, inwestorów i terenów zielonych?
-
Wielki finał wakacji w Hydropolis. Rodzinny piknik już 29 sierpnia
-
Dolnośląska kolej przyspiesza. Co zmieniły inwestycje na torach?
-
Ante Simundza przed meczem w Legią - co powiedział na konferencji prasowej?
-
Zmiany na Brochowie zostają na stałe. Ruch na Koreańskiej, Ziemniaczanej i Boiskowej pozostanie jednokierunkowy
-
Koniec wakacji, ale nie remontów. Na jakie inwestycje we Wrocławiu trzeba jeszcze poczekać?
-
Czy Wrocław wciąż jest stolicą polskich escape roomów? Jesienią ponownie przyciągnie fanów z całego świata
-
Plac Solny zmieni się w plenerowe laboratorium technologii miejskich
-
Wrocław na gospodarczym przyspieszeniu. Co napędza rozwój miasta i co czeka je w kolejnych latach?
-
Sierpniowa Noc z Tramwajami. Zabytkowe wagony znów wyjadą na ulice Wrocławia
-
Nowe modele Citroën - komfort, przestrzeń i atrakcyjna cena.
-
Mieszkańcy i społecznicy posadzili pierwsze krzewy na Skwerze Przyjaźni we Wrocławiu
-
SILVERBUS wraca. Mobilny punkt dla seniorów
-
Nowoczesna mobilność w zasięgu ręki – poznaj samochody Chery i aktualne promocje w Chery MM Cars Wrocław
Najpopularniejsze
Trzecia edycja Night Skating nadchodzi!
Miłośnicy jazdy na rolkach znów opanują ulice Wrocławia. Już w piątek, 28 sierpnia, odbędzie się trzeci w tym roku nocny przejazd Nightskating Wrocław. To wydarzenie, które od lat przyciąga zarówno doświadczonych rolkarzy, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą.
Wrocław ma plan ogólny. Co zmieni się dla mieszkańców, inwestorów i terenów zielonych?
Wrocław ma nowy plan ogólny. Dokument wyznacza kierunki przyszłego rozwoju miasta i zastępuje obowiązujące od 2018 roku Studium. Wprowadza znacznie dokładniejszy podział przestrzeni, zmienia zasady dotyczące nowych inwestycji, ogranicza możliwość zabudowy w części obszarów, a jednocześnie otwiera drogę do przekształcania wybranych terenów poprzemysłowych. Ważne miejsce w planie zajmuje także ochrona zieleni, w tym ogrodów działkowych. Co te zmiany oznaczają dla osób mieszkających we Wrocławiu i dla właścicieli nieruchomości?
Wielki finał wakacji w Hydropolis. Rodzinny piknik już 29 sierpnia
Wakacje powoli dobiegają końca, ale we Wrocławiu nie oznacza to końca letnich atrakcji. W sobotę, 29 sierpnia, Hydropolis zaprasza mieszkańców i turystów na rodzinny piknik. Przed Centrum Edukacji Ekologicznej będzie można spędzić dzień na świeżym powietrzu, poeksperymentować, pobawić się i trochę ochłodzić. Wstęp na plenerowe atrakcje jest bezpłatny.

