Nowy dark store we Wrocławiu. Już można robić w nim zakupy!
Sieć Barbora.pl otworzyła właśnie we Wrocławiu swój czwarty dark store w Polsce. To miejsce, z którego realizowane są dostawy produktów spożywczych i innych artykułów codziennego użytku bezpośrednio do domów wrocławian.
Sklepy internetowe Barbora wywodzą z się z Litwy. W Polsce firma działa od ubiegłego roku. Do tej pory dostawy były realizowane z magazynów w Ożarowie Mazowieckim, Gdańsku i Katowicach.
Od środy z usług sklepu mogą korzystać także mieszkańcy Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska sieć otworzyła właśnie swój dark store o powierzchni 2,8 tys. m2. To specjalny magazyn, w któym nie zrobimy zakupów bezpośrednio. Możemy je zamówić przez Internet, a kurierzy sklepu dostarczą nam wybrane zakupy wprost pod drzwi mieszkania.
– Popyt na zakupy spożywcze online rośnie, a przyzwyczajenia konsumentów się zmieniają. Dlatego nie ustajemy w naszych wysiłkach, by komfort i wygodę nabywania artykułów codziennej potrzeby zapewnić jak największej liczbie Polaków. Cieszę się, że w końcu zawitaliśmy do Wrocławia. Jestem przekonany, że dzięki otwarciu naszego kolejnego dark store właśnie w tym mieście szybko i sprawnie obsłużymy duży wolumen klientów, zapewniając wrocławianom dostawę ich zamówień nawet tego samego dnia - mówi Viktoras Juozapaitis, dyrektor zarządzający Barbora.pl.
Sklepy Barbora należą do litewskiej grupy Grupy Maxima, która jest również właścicielem supermarketów Stokrotka.
Najpopularniejsze teraz
-
Dodatkowa rekrutacja na Politechnice Wrocławskiej. Są jeszcze wolne miejsca na studiach -
Kino plenerowe wraca na Partynice. W weekend dwa bezpłatne seanse pod chmurką -
Około 400 osób na wieczornym Nightskatingu. Rolkarze przejechali ulicami Wrocławia -
Nowe koszulki Śląska Wrocław! Cała Polska już wie, że są najładniejsze w Ekstraklasie. -
Rock and roll pod gołym niebem. Już w sobotę Wrocławska Potańcówka na placu Wolności -
Tauron Nowe Horyzonty. Kino za darmo na Rynku i w Leśnicy: Zobacz trailery -
Trener Ante Simundza i Michał Szromnik przed Górnik - Śląsk -
Co robić w weekend we Wrocławiu? Kino, sport, taniec i spacer po Parku Tysiąclecia -
Już dziś świetlny przejazd na rolkach przez Wrocław -
Rząd szykuje wielke zmiany w mieszkaniach. Oto szczegóły -
Gotówka coraz mniej mile widziana? „Proszę zapłacić kartą” -
Kaśka Sochacka, Vito Bambino i Mrozu wystąpią we Wrocławiu. Znamy program Letnich Brzmień 2026 -
Praca za granicą w wakacje. Gdzie szukać bezpiecznych ofert i ile można zarobić? -
Nowe miejsca do sportu i rekreacji w gminie Siechnice. Powstaną boiska i bieżnia -
Europejski turniej baseballu we Wrocławiu. Droga na Olimpiadę Los Angeles 2028