Duże wydarzenie e-sportowe we Wrocławiu. Pula nagród to 84 tys. zł
Już w najbliższy weekend we Wrocławiu odbędzie się jeden z turniejów E-Sport Gaming Kings Tournaments 2.0 Powered by Orange. To jedno z największych w Polsce wydarzeń e-sportowych.
Wrocławski turniej odbędzie się 18 października w centrum handlowym Magnolia Park. Zawodnicy będą się mierzyć, grając w gry Counter-Strike 2 i EA Sports FC 25. Liczyć się będą: technika, refleks i umiejętność podejmowania decyzji w ułamku sekundy. Wydarzeniu towarzyszyć będą panele eksperckie dotyczące e-sportu. Tego dnia będzie można spotkać we Wrocławiu wielu zawodowych graczy e-sportowych, takich jak Michał „MICHU” Müller. Na odwiedzających czekają także strefy kibica, gier retro z konsolami, komputerami z lat 80. i 90., VR oraz strefa PC.
– To będzie pierwsze wydarzenie e-sportowe w Magnolia Park. Wielu naszych klientów, w różnym wieku, pasjonuje się grami, dlatego zapraszamy ich do spróbowania swoich sił w popularnych grach Counter-Strike i EA Sports FC 25. Jest o co powalczyć – na najlepszych graczy we Wrocławiu czekają nagrody pieniężne, akcesoria gamingowe i bilet do finału rozgrywek w Katowicach – mówi Marta Kocik, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.
We Wrocławiu stoczone zostaną pojedynki w grach Counter-Strike 2 – jednej z najpopularniejszych gier FPS w historii, oraz w EA Sports FC 25, czyli najnowszej odsłonie kultowej serii piłkarskiej. Uczestnicy będą rywalizować w formule 1 na 1. Zwycięzcy pojedynków otrzymają kwalifikację do katowickiego finału. Dodatkowo finaliści turniejów eliminacyjnych (zarówno zwycięzca, jak i gracz, który zajął drugie miejsce) utworzą duet, który podczas katowickiego finału zagra w kolejnym turnieju – tym razem w formule 2 na 2.
Pula nagród w całym turnieju to 84 tys. zł. Zwycięzca finału otrzyma 15 tys. zł, za srebrny medal przewidziano 10 tys. zł, a za brązowy – 5 tys. zł. Nagrody pieniężne będą też przyznawane w turnieju finałowym duetów (kolejno: 5000, 3000 i 2000 zł) oraz w turniejach eliminacyjnych (1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce i 300 zł za III miejsce). Poza tym uczestnicy mogą liczyć na nagrody rzeczowe od sponsorów.
Udział w turnieju jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Gaming Kings Tournaments Powered by Orange to wydarzenie otwarte dla wszystkich – zarówno dla doświadczonych e-sportowców, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gamingiem. Aby wziąć udział w rozgrywkach, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.gamingkings.pl.
Najpopularniejsze teraz
-
Zanieczyszczona woda w Odrze – wszystko co musisz wiedzieć! -
Wielka inwestycja w Miękini. Tajwańczycy zamiast Intela -
Nowa szkoła we Wrocławiu gotowa na przejęcie uczniów. Pierwszy dzwonek 2 września [ZDJĘCIA] -
Nowe oszustwo we Wrocławiu: „na zostanie aktorem filmowym”. Nie wysyłajcie im nagich zdjęć! -
Skażenie Odry. Czy na wrocławskich kąpieliskach można się bezpiecznie kąpać? -
Nowy system kaucyjny coraz bliżej! Czy we Wrocławiu gdzieś oddamy już butelki w butelkomatach? -
Przy ul. Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej tereny nie dla deweloperów. Powstanie park. -
Ile kosztuje zgrzewka wody? Jak wybrać najlepszą? -
Wrocław zaprasza nad wodę. Miejskie kąpieliska gotowe na sezon 2026 -
Umowa podpisana! Tak będzie wyglądać najdroższa szkoła w historii Wrocławia [WIZUALIZACJE] -
Niebawem rusza remont torowiska na ul. Trzebnickiej -
UOKiK grozi Biedronce wysokimi karami. Chodzi o promocje i „pomarańczowe ceny” -
Pierwsze elektryczne Mercedesy eCitaro dotarły do Wrocławia. MPK zamówiło kolejne 20 autobusów -
Ponad 650 mieszkań na wynajem. SIM Wrocław szykuje inwestycję na Wojszycach -
Nowe modele Citroën - komfort, przestrzeń i atrakcyjna cena.