#Hutmen - ostatnie 20
przeczytaj więcej
Huta to nie tylko kolejki po kebab i piwo pod wielkim drewnianym panem. Co się dzieje w dawnym Hutmenie?
Huta, czyli przestrzeń kulturalno-gastronomiczna na terenie dawnego zakładu Hutmen przy ul. Grabiszyńskiej, ruszyła w ostatni weekend czerwca, czyli ok. 9 tygodni temu. Miejsce to od razu zyskało sporą rzeszę fanów. To jednak nie tylko jedzenie i picie, ale też liczne wydarzenia tematyczne.przeczytaj więcej
Huta Wrocław. Przy Grabiszyńskiej otwiera się nowa strefa gastronomiczno-kulturalna [ZDJĘCIA]
HUTA to nowa przestrzeń gastronomiczno-kulturalna, która powstała na terenie wygaszonego zakładu Hutmen przy ul. Grabiszyńskiej. Na obszarze o powierzchni 5 tys. mkw. funkcjonują filie znanych wrocławskich konceptów gastronomicznych.przeczytaj więcej
Festiwal Baniek Mydlanych na Dzień Dziecka
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Iskra Park z ul. Grabiszyńskiej zapowiada cztery dni atrakcji dla najmłodszych. W programie parku rozrywki działającego na terenie dawnego Hutmenu znalazł się m.in. Festiwal Baniek Mydlanych.przeczytaj więcej
Nie ma już Hutmenu, ale problemy pozostały. „Skarbówka” naliczyła spółce milionowe zaległości
Grupa Boryszew, w skład której wchodził wrocławski zakład Hutmen, otrzymała od Izby Administracji Skarbowej wezwanie do opłacenia zaległych podatków za 2015 rok. Chodzi o kwotę 16,4 mln zł.przeczytaj więcej
Hutmen już w rękach nowego właściciela
Dawny zakład „Hutmen” przy ul. Grabiszyńskiej w połowie czerwca został oficjalnie sprzedany i przekazany nowemu właścicielowi. Nowy właściciel za nieruchomość o powierzchni 19,2 ha zapłacił 116,8 mln zł brutto.przeczytaj więcej