#Hutmen - archiwum

#Hutmen - ostatnie 20

Na terenie Hutmenu znów działa Huta. Przestrzeń imprezowa została powiększona o zadaszoną halę [ZDJĘCIA]

Na terenie Hutmenu znów działa Huta. Przestrzeń imprezowa została powiększona o zadaszoną halę [ZDJĘCIA]

Z dwutygodniowym opóźnieniem na terenie Hutmenu ruszył drugi sezon Huty. To przestrzeń imprezowo-artystyczno-gastronomiczna urządzona w postindustrialnym klimacie. W obecnym sezonie do dyspozycji oddana została jedna z pofabrycznych hal, gdzie będzie można schować się m.in. podczas pogorszenia pogody.
przeczytaj więcej
Huta to nie tylko kolejki po kebab i piwo pod wielkim drewnianym panem. Co się dzieje w dawnym Hutmenie?

Huta to nie tylko kolejki po kebab i piwo pod wielkim drewnianym panem. Co się dzieje w dawnym Hutmenie?

Huta, czyli przestrzeń kulturalno-gastronomiczna na terenie dawnego zakładu Hutmen przy ul. Grabiszyńskiej, ruszyła w ostatni weekend czerwca, czyli ok. 9 tygodni temu. Miejsce to od razu zyskało sporą rzeszę fanów. To jednak nie tylko jedzenie i picie, ale też liczne wydarzenia tematyczne.
przeczytaj więcej
Huta Wrocław. Przy Grabiszyńskiej otwiera się nowa strefa gastronomiczno-kulturalna [ZDJĘCIA]

Huta Wrocław. Przy Grabiszyńskiej otwiera się nowa strefa gastronomiczno-kulturalna [ZDJĘCIA]

HUTA to nowa przestrzeń gastronomiczno-kulturalna, która powstała na terenie wygaszonego zakładu Hutmen przy ul. Grabiszyńskiej. Na obszarze o powierzchni 5 tys. mkw. funkcjonują filie znanych wrocławskich konceptów gastronomicznych.
przeczytaj więcej
Festiwal Baniek Mydlanych na Dzień Dziecka

Festiwal Baniek Mydlanych na Dzień Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Iskra Park z ul. Grabiszyńskiej zapowiada cztery dni atrakcji dla najmłodszych. W programie parku rozrywki działającego na terenie dawnego Hutmenu znalazł się m.in. Festiwal Baniek Mydlanych.
przeczytaj więcej
Nie ma już Hutmenu, ale problemy pozostały. „Skarbówka” naliczyła spółce milionowe zaległości

Nie ma już Hutmenu, ale problemy pozostały. „Skarbówka” naliczyła spółce milionowe zaległości

Grupa Boryszew, w skład której wchodził wrocławski zakład Hutmen, otrzymała od Izby Administracji Skarbowej wezwanie do opłacenia zaległych podatków za 2015 rok. Chodzi o kwotę 16,4 mln zł.
przeczytaj więcej
Hutmen już w rękach nowego właściciela

Hutmen już w rękach nowego właściciela

Dawny zakład „Hutmen” przy ul. Grabiszyńskiej w połowie czerwca został oficjalnie sprzedany i przekazany nowemu właścicielowi. Nowy właściciel za nieruchomość o powierzchni 19,2 ha zapłacił 116,8 mln zł brutto.
przeczytaj więcej

#Hutmen - archiwum