Koniec z darmowym postojem na parkingu podziemnym przy placu Wolności. Od 1 maja obiektem zarządza nowy dzierżawca, który ustalił nowe ceny za parkowanie.

Przypomnijmy, przez drugą połowę kwietnia na parkingu pod Narodowym Forum Muzyki można było parkować za darmo. Od 1 maja parkowanie ponownie jest płatne, a obiektem zarządza nowy dzierżawca parkingu, wyłoniony w miejskim przetargu. To spółka Interparking Polska, która wprowadziła nowy cennik za postój.

Zgodnie z warunkami umowy zawartej pomiędzy Wrocławskimi Inwestycjami a Interparking, w przyszłości wprowadzona zostanie możliwość płatności aplikacją mobilną zintegrowaną z programem Nasz Wrocław. Wszystkie kasy automatyczne zostaną dodatkowo wyposażone w czytniki kart kredytowych – informuje nowy operator parkingu.

Do dyspozycji kierowców są 662 miejsca postojowe. Na parking można wjechać od ulicy Krupniczej lub Kazimierza Wielkiego (przez ulicę Zamkową), a wyjeżdża się z niego w kierunku ulicy Świdnickiej (przez ulicę Modrzejewskiej) lub Kazimierza Wielkiego.

Parking pod Narodowym Forum Muzyki – cennik

czas              cena regularna
do 30 minut3,00 zł
do 1 godziny4,00 zł
od 1 do 2 godzin8,00 zł
od 2 do 3 godzin12,00 zł
od 3 do 4 godzin16,00 zł
parkowanie przez cały dzień (powyżej 4 godzin)20,00 zł

Foto główne: Neo[EZN]/fotopolska.eu