Wielka Wymiana Kontaktów to możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych i okazja do wysłuchania rad inspirujących gości – praktyków biznesu. We Wrocławiu odbędzie się już trzeci raz, a najbliższe spotkanie czeka nas w poniedziałek 23 stycznia 0 17.30 w Hotelu Invite przy ul. Hubskiej 54. Podczas poprzedniej edycji na konferencje i spotkania przyszło ponad 100 osób.

Wrocław Wielka Wymiana Kontaktów

Jak budować wizerunek firmy, by zaciekawiła klientów? Skąd pozyskać fundusze na rozwój naszych biznesowych pomysłów? Między innymi na te pytania poznają odpowiedź uczestnicy III Wielkiej Wymiany Kontaktów. Nasz portal jest patronem tego inspirującego projektu.

Ideą wydarzenia jest promocja biznesu, budowanie społeczności kobiet przedsiębiorczych oraz przekazywanie najbardziej aktualnej wiedzy. Spotkania na żywo z praktykami i trenerami biznesu, konferencje, wykłady i networking pomagają im pozyskiwać cenne kontakty i zainteresowanie potencjalnych partnerów i klientów oraz dostarczają informacji przydatnych w rozwoju i zarządzaniu firmą.

Wielka Wymiana Kontaktów to wydarzenie cykliczne i organizowane w całej Polsce. Od stycznia do marca 2017 roku spotkania odbędą się łącznie w 10 miastach, również w Krakowie, Bydgoszczy, Warszawie, Szczecinie, Trójmieście, Lublinie, Łodzi, Poznaniu i Katowicach.

Wrocław Wielka Wymiana Kontaktów

Fot. strona organizatora

Kto przed wami wystąpi? Prelegenci i warsztaty

„Ubierz się w sukces. Najważniejsze tajniki dobrego stylu” – Roma Szafarek

Wizerunek jest kluczem, bez którego trudno otworzyć drzwi do sukcesu. To, jak wyglądamy, wiele mówi klientom o tym, co mamy do zaoferowania. Roma Szafarek od 2004 roku zajmuje się wizażem i fryzurami. Swoimi pomysłami  postanowiła zarazić innych, dlatego prowadzi  warsztaty dla kobiet i szkolenia dla firm, a także Autorskie Warsztaty Makijażu. Przez ten czas współpracowała m.in. z Kasią Kowalską, Mietkiem Szcześniakiem, Natalią Lubrano (The Voice of Poland), a także Teatrem Pantomimy we Wrocławiu. Z pasji jest artystką – od 2004 roku ukończyła Szkołę Makijażu Profesjonalnego i Stylizacji Anity Folaron, Szkoła Makijażu i Charakteryzacji Teatralnej “Maska”. Podyplomowo trener biznesu, marketingu i zarządzania.

„Jak pozyskać fundusze na rozwój firmy? – Andrzej Babiarz

Nawet najlepszy pomysł na biznes może się nie udać, jeżeli zabraknie środków na dalszy rozwój inwestycji. Andrzej Babiarz przeanalizował w swojej karierze kilkaset projektów i prowadził kilkadziesiąt procesów inwestycyjnych. Biznes zna więc od podszewki i to z różnych punktów widzenia – w trakcie inwestycji reprezentował zarówno kupujących jak i sprzedających. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystuje obecnie jako partner zarządzający Grupy Prometeia. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywny Systemie Obrotu, a swoją wiedzą na temat rynku kapitałowego dzieli się w branżowych publikacjach i artykułach.

„Jak przedstawiać się w sposób, który wzbudza ciekawość, a nie odstrasza sprzedażą?” – Przemysław Huminiecki

Ponoć wystarczy tylko 60 sekund ciekawej opowieści, aby inni ludzie chcieli więcej posłuchać o tym, co robisz. Taką właśnie formę będą miały mini-warsztaty z zaproszonym gościem. Nabyte umiejętności pomogą budować lepsze i trwalsze relacje z klientami, pozyskiwać nowe kontakty i partnerów w biznesie. Przemysław Huminiecki w sprzedawaniu produktów i usług ma 18 lat praktycznego doświadczenia. Zbierał je zarówno w dużych korporacjach jak i małych firmach, którym pomagał zrozumieć lepiej to, co wpływa na decyzje klientów. Jest współzałożycielem projektu Futuro oraz mentorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, motywacji, zarządzania czasem i wystąpień publicznych.


Wrocław #3 Wielka Wymiana Kontaktów [PROGRAM]

Wrocław Wielka Wymiana Kontaktów

17.30 – 18.00 – wielka wymiana kontaktów część pierwsza
18.30 – 19.00 – „Ubierz się w sukces. Najważniejsze tajniki dobrego stylu” – Roma Szafarek
19.00 – 19.30 – „Jak pozyskać fundusze na rozwój firmy? – Andrzej Babiarz
19.30 – 20.00 – wielka wymiana kontaktów część druga
20.00 – 21.00 – mini-warsztat: „Jak przedstawiać się w sposób, który wzbudza ciekawość, a nie odstrasza sprzedażą?” – Przemysław Huminiecki
21.00 – 22.00 – Kolacja VIP z Prelegentami

Jak przyjść na wydarzenie?

Więcej informacji (i inspiracji) można znaleźć na profilu facebookowym wydarzenia oraz pod adresem http://www.twojapasjatwojafirma.pl/wroclaw/. Na tej drugiej stronie zarezerwujemy sobie miejsce na wydarzenie i kupimy bilet.

Do czwartku, czyli 19 stycznia, chętni do uczestnictwa skorzystają z promocji – wejście na wydarzenie kosztuje 59 złotych (dla jednej osoby) i 89 złotych (dla dwóch). W tym samym terminie są do nabycia również bilety VIP, które obejmują ponadto kolację z Prelegentami oraz paczkę prezentów o wartości 100 złotych od sponsorów.
Od piątku 20 stycznia cena będzie wyższa (80 złotych od osoby).

Pomysłodawczynią wydarzenia jest Katarzyna Dziubałka, która konferencje dla kobiet organizuje od października 2013 roku. Współorganizatorką wrocławskiej III Wielkiej Wymiany Kontaktów jest Roma Szafarek. Makijażystka i ekspertka od wizerunku prowadzi własną pracownię Makijaż od Kuchni, warsztaty dla kobiet i szkolenia dla firm.

Z organizatorami można się również skontaktować mailowo pod adresem: roma.szafarek@gmail.com lub kontakt@projektliderka.pl