27. września o godzinie 18:00 Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Ostrowskiego 22 odbędzie się już 3. edycja wydarzenia Women in Project Management. Prelegentką będzie Katarzyna Józefowicz – dyrektor wrocławskiego biura Credit Suisse.
Spotkania w ramach cyklu Women in Project Management to propozycja dla kobiet, którym zależy na podnoszeniu zawodowych kwalifikacji, poszerzaniu wiedzy, a przede wszystkim na budowaniu trwałej sieci networkingowej.

Women in Project Management

Women in PM

Networking: Let’s Bingo!

Podczas najbliższej edycji na uczestniczki czekać będzie gra Networking Bingo oparta na klasycznym Bingo z tą różnicą, że zamiast liczb, w wersji networkingowej, poszukiwane będą osoby posiadające konkretne charakterystyki biznesowe lub inne, np. mogą to być panie, które są Project Managerami, Scrum Masterami, lubią kawę lub wycieczki po górach. Nagrodą w grze jest krótki program mentoringowy, składający się z trzech spotkań z Sylwią Dżuman, która była gościem pierwszej sesji Women in Project Management. W trakcie swojej kariery, między innymi jako lider funkcyjny kierujący kilkudziesięcioosobowymi zespołami, Sylwia Dżuman zarządzała złożonymi programami w strukturach międzynarodowych firm. Z wielkim zaangażowaniem wspierała wówczas kobiety, które uczestniczyły w jej w warsztatach i spotkaniach mentoringowych. Obecnie, w ramach projektu „jestem”, Pani Sylwia pełni rolę mentora, opierając założenia mentoringu o zasadę integralności, a więc zachowania spójności między życiowymi wartościami a realizowanymi celami biznesowymi. Możliwa tematyka to: styl leaderski, własna marka, zarządzanie zespołem, zarządzanie programem, planowanie kariery, aspekty kobiecej kariery. Zakres mentoringu zależy jednak ostatecznie zawsze od Mentee.

Wyjątkowy gość, wyjątkowa rozmowa: Credit Suisse

Gościem 3. sesji będzie Pani Katarzyna Józefowicz – dyrektor wrocławskiego biura Credit Suisse, która jako Dyrektor Globalnych Operacji we Wrocławiu dołączyła do firmy w 2015 roku. W trakcie rozmowy podzieli się swoją bogatą wiedzą oraz biznesowym doświadczeniem, ale nie tylko z zakresu zarządzania projektami. Katarzyna Józefowicz posiada bowiem 20-letnią praktykę zawodową w sektorze bankowości i finansów, gdzie obejmowała wiele kierowniczych stanowisk, między innymi w takich obszarach jak: skarb, sprzedaż, dystrybucja oraz marketing. Pracowała ponadto we Włoszech, Japonii oraz Indiach. Zanim dołączyła do Credit Suisse była Dyrektorem Pionu Zarządzania Aktywami w Bankowości Detalicznej w Citibanku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, studiów podyplomowych Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej, posiada także dyplom MBA Uniwersytetu Minnessota oraz jest certyfikowaną biegłą księgową oraz członkinią ACCA.

Poprzednie edycje Women in PM

Na pierwszej sesji Women in Project Management przemówienie wygłosiła, wspomniana wcześniej, Sylwia Dżuman. Podczas drugiego wydarzenia prelegentką była Marta Kacprzak z Objectivity – brytyjskiej firmy z branży IT z siedzibą we Wrocławiu. Marta Kacprzak to wieloletnia ekspertka w kształtowaniu kultury organizacyjnej opartej o filozofię Win-Win. Z ludźmi pracuje od zawsze, prywatnie angażuje się w pomaganie innym, zajmuje się podnoszeniem standardów CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. 7. Czerwca wygłosiła przemówienie pt.: „Po dobrej stronie mocy. Czyli jak budować markę osobistą, bazując na swoich mocnych stronach”.
Sponsorem trzeciego wydarzenia Women in Project Management jest firma Credit Suisse.

W imieniu organizatorów – serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie!

Przedstawiamy również fotorelację z 2. edycji – zdjęcia autorstwa Remigiusza Samborskiego: