Zarządzenie projektami to nie tylko skrupulatne metody i mechanizm działający bez zarzutu, ale przede wszystkim ludzie – z ich emocjami, postawami i motywacjami. W codziennej pracy psychologia ma wiele do powiedzenia i zwolenników takiego podejścia do pracy w zespole przybywa. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom project managerów i ludzi biznesu, 20 października 2017 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton PMI Wrocław po raz drugi organizuje konferencję ,,Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami”.

Konferencja PMI Wrocław Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami

Fot. PMI Wrocław

Ile razy słyszeliśmy w pracy, że jakiś projekt nie powiódł się ze względu na brak komunikacji w zespole? Umiejętność współpracy w międzynarodowym, często zmiennym środowisku czy zdolność angażowania i motywowania członków zespołu stają się elementarzem naszego życia zawodowego.

Konferencja ,,Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami” to unikalne w Polsce wydarzenie, które w tak zaawansowanym stopniu koncentruje się na miękkich aspektach prowadzenia biznesu, zapraszając jednocześnie do udziału ekspertów światowej klasy.

Konferencja PMI Wrocław Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami

Fot. PMI Wrocław

Tematyka i cele konferencji?

Wrocław zbudował sobie mocną pozycję w Polsce i Europie jako zagłębie firm z branży IT i siedziba oddziałów wielu globalnych korporacji. Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami wychodzi poza te granice i staje się kanonem w zasadzie we wszystkich firmach, również małych i średnich przedsiębiorstwach. Przydaje się nie tylko menedżerom wyższego szczebla i kierownikom projektów, ale całym zespołom.

– Założeniem konferencji jest wyjście do szerokiego grona odbiorców – zapewniają organizatorzy z PMI Wrocław.

Konferencja kieruje się więc do każdego, kto chce podnieść swoje kompetencje interpersonalne, nabrać nieco dystansu i zdobyć sporą dawkę motywacji i inspiracji do tego, jak budować wokół siebie przyjazne otoczenie. Skorzystają więc z niej np. osoby pracujące w działach HR, sprzedaży czy product managerowie.

W ten sposób DoubleTree by Hilton stanie się 20 października przestrzenią spotkań i wymiany wiedzy w takich dziedzinach jak: kreowanie własnej marki, motywowanie i bycie motywowanym czy budowanie relacji międzyludzkich w zespole.

Konferencja PMI Wrocław Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami

Fot. PMI Wrocław

Prelegenci konferencji

Jak czerpać satysfakcję z pracy i radzić sobie w zmiennym otoczeniu? Jak wpływać na wydajność podwładnych lub współpracowników? Po konferencji będziemy bliżsi odpowiedzi na te pytania. Pomogą nam w tym wybitni trenerzy biznesu, praktycy zarządzania projektami oraz psycholodzy, którzy zdobywali doświadczenie w kraju i zagranicą.

Prelegentami konferencji ,,Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu projektami” będą między innymi:

Paweł Tkaczyk – ekspert w budowaniu silnych marek, autor bestsellerowych książek ,,Zakamarki marki” i ,,Grywalizacji”, który ,,zarabia na życie opowiadaniem historii”

prof. Andrzej Blikle – jest profesorem Polskiej Akademii Nauk, w 2009 roku zajął 2. miejsce w kraju wśród liderów firm w rankingu ,,Kogo słucha biznes?”

Joanna Heidtman – psycholog i socjolog, trener biznesu, która zrealizowała kilkadziesiąt programów doskonalenia umiejętności przywódczych dla menedżerów oraz rozwoju talentów lidera

Piotr Piasecki – ekspert zarządzania i przywództwa, współtworzył Polską Izbę Firm Szkoleniowych

Iwona Wierzbicka – dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem pracy z pacjentem, stworzyła swój unikalny autorski program 10 zasad Ajwen skierowany do osób chcących dobrze się odżywiać, poprawić swoje zdrowie i sylwetkę

Michał Rączka – wicedyrektor ds. Strategii IT i Zarządzania Projektami w mBank S.A.

Konferencję zamknie panel dyskusyjny, który poprowadzi Aleksandra Szczepaniak. W trakcie panelu prelegenci odpowiadać będą na zadawane pytania.

O organizatorach

PMI Wrocław

Zespół PMI Wrocław

PMI jest międzynarodową organizacją non-profit, która powstała od 1969 roku. Od tego momentu zyskała 700 000 członków w 185 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce.

W naszym kraju działa 11 oddziałów PMI Polish Chapter. W 2007 roku jeden z nich otworzył się we Wrocławiu. PMI Wrocław skupia wokół siebie coraz szersze grono wolontariuszy, którzy wierzą w to, że pasja i kreatywność pozwala tworzyć nowe, znacznie lepsze od poprzednich projekty. Ich najważniejszym elementem są oczywiście ludzie.

PMI Wrocław regularnie organizuje warsztaty, seminaria i konferencje. Jedną z nich jest ,,Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami”.

Zarejestruj się już dziś

Wpisując hasło „Wroclife” w uwagach przy rejestracji, otrzymacie 5% rabatu na bilet na konferencję.