Już 25 listopada odbędzie się pierwszy po przerwie Marketing Biznes MeetUP we Wrocławiu na Stadionie Wrocław. Spotkanie dedykowane jest głównie sektorowi mikroprzedsiębiorstw i MŚP działających w segmentach B2B jak i B2C.

Zaproszeni goście i prelegenci jak zwykle dostarczą wiedzę i omówią wartościowe case study, które odpowiadają realnym wyzwaniom współczesnego biznesu, również w postcovidowej rzeczywistości.

Podczas wrocławskiego Marketing Biznes Meetupu aż 4 ekspertów z obszaru przedsiębiorczości, HR, komunikacji i content marketingu podzieli się wiedzą i doświadczeniem. Artur Pajkert będzie opowiadał o skutecznej komunikacji, czyli takiej, która wpływa realnie na zwiększenie konwersji w biznesie, Marcin Kawalerowicz, twórca autorskiej aplikację #INGAMEHR przedstawi aplikację mobilną wspierającą przedsiębiorców w realizacji skutecznych rekrutacji. Z kolei Michał Kasprzyk zaprosi uczestników do świata podcastów, coraz ważniejszch w strategii komunikacji firm, a Łukasz Miller podejmie temat roli content marketingu w sprzedaży.

Przedsiębiorcy będą mieli szansę dowiedzieć się, jak dane i potencjał big data może wpłynąć na decyzje strategii marketingowej organizacji, poznają darmowe i płatne rozwiązania, którą pomagają osiągać cele biznesowe oraz przykłady wdrożeń i efektów jakich należy się spodziewać.

Po części merytorycznej będzie czas również na biznesowy networking, tak zorganizowany, by realnie poznawać nowe osoby i powiększyć sieć biznesowych kontaktów, które przerodzą się długotrwałe relacje biznesowe. Na uczestników spotkania czekają także nagrody książkowe będące historiami wybitnych przedsięborców i znanych światowych firm.

Marketing Biznes Meetupy są organizowane przez Fundację Analityczna od 2018 roku w kilku miastach Polski. Skupiają praktyków przedsiębiorczości, którzy chcąc rozwijać swój biznes, czują, że potrzebują uzbroić siebie i swoich pracowników w praktyczną wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży czy HRu. Pierwsze spotkanie we Wrocławiu 25. listopada o 18:00 na Stadionie Wrocław, a kolejne już 7. grudnia o 18:00 w Katowicach w Hotelu Park Diament.

Z kolei kolejne wrocławskie spotkanie odbędzie się 24 lutego 2022 roku.

Więcej szczegółów: https://www.analityczna.org/marketing-biznes-meetup-wroclaw-1/