OpsTalent jest prężnie rozwijająca się, pozytywną organizacją z obszaru nowych technologii i wielojęzykowej obsługi klienta. Przyjdź i zobacz jak pracujemy! Organizatorzy Open Days przygotowali dla Odwiedzających liczne atrakcje, m.in. workshopy, filmy, konwersacje w językach obcych i ciekawe konkursy z nagrodami.

Zapraszamy na Open Days @OpsTalent – Passion wanted!

Przyjdź w poniedziałek, 11 czerwca 2018 w godzinach 17:00 – 20:00 do biura OpsTalent, przy ul. Ślężnej 132 we Wrocławiu. Odsłonimy przed Wami nasze kolorowe biuro, zainspirujemy i podzielimy się pozytywną energią. Będziecie mieli także okazję poznać możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku, oferowane benefity i doświadczyć unikalnej kultury 5H.

– OpsTalent – kim jesteście?

OpsTalent to wciąż młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, stworzona przez polsko-irlandzkie małżeństwo, Gabrielę i Trevora Coyne, niepoprawnych optymistów i pasjonatów nowatorskich rozwiązań. Na przestrzeni pięciu lat rodzina OpsTalentowa rozrosła się do ponad 150 osób, a w 2016 i 2017 roku otworzyliśmy we Wrocławiu nowe, znacznie większe biura, co pozwoliło rozpocząć współpracę z kolejnymi partnerami biznesowymi. Do tej pory firma zrealizowała kilkadziesiąt projektów, w ponad 20 językach.

– Czym się zajmujecie?

Nasze działania skupiamy wokół dwóch obszarów – tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w branży IT oraz szeroko pojętej obsłudze klienta. W sektorze IT zawsze stawiamy na innowacyjność i odważne cele. Do naszego prężenie rozwijającego się Software House´ui międzynarodowych projektów rekrutujemy deweloperów o rozmaitych profilach i pracujących w różnorodnych technologiach.

Druga część OpsTalentowej działalności, to Customer Service, nasi partnerzy powierzają nam to, co dla nich jest najistotniejsze – swoich klientów docelowych. Dbamy o niezakłócony proces zamówień, terminową dostawę przesyłek i sprawną obsługę posprzedażową. Naszą misją jest bycie ekspertem w dziedzinie „CustomerCare” i dostarczanie obsługi na najwyższym poziomie w różnych językach – po angielsku, francusku, niemiecku, duńsku, szwedzku, hiszpańsku i wielu, wielu innych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z empatią, dlatego zależy nam na jak najszybszym rozwiązaniu sprawy, tak, aby klient czuł się usatysfakcjonowany.

– Kogo poszukujecie?

OpsTalent nieustannie się rozwija i zdobywa nowych partnerów biznesowych, dzięki czemu procesy rekrutacyjne trwają u nas cały rok. Naszą Opsową rodzinę tworzą developerzy, lingwiści, specjaliści ds. obsługi klienta, kierownicy projektów, specjaliści ds. HR oraz superHerosi innych działów. Znajdziecie u nas takie stanowiska jak: Head of Happiness, Head of Growth czy Head of First Impression. Współpracujemy też z grupą freelancerów, którzy poszerzają naszą ofertę o dodatkowe usługi. Grupa OpsTalent zbudowana jest ze zdolnych pasjonatów po wybitnych specjalistów. Jeżeli masz pasję i pomysł na siebie, pomożemy Ci go zrealizować!

– Co Was wyróżnia?

Już od progu da się wyczuć u nas niepowtarzalną i ciepłą atmosferę. Dużo się śmiejemy, uwielbiamy ze sobą pracować i spędzać czas wolny. Wiele obecnych grup tematycznych i aktywności, jak grupa górołazów czy languagecafe powstało właśnie z inicjatywy pracowników. A wszystko to urozmaicone jest pozytywną energią, przyjemnością i zabawami integracyjnymi. Dbamy o work-life balance i Wellbeing w naszej firmie. Wierzymy, że tylko zadowolony i zmotywowany pracownik jest w stanie zaangażować się na 100% i wyjść poza ramy oczekiwań. Nakręca nas pasja tworzenia, otwartość, szczerość, radość z działania. Be Helpful, Be Happy, Be Honest, Be Humble, Be Healthy – to nasze wartości, które przyświecają nam na co dzień i pozwalają dobrze wykonywać naszą pracę.

Najlepszym dowodem na naszą autentyczność jest zdobycie pierwszego miejsca w międzynarodowym konkursie ECCCSA (European Contact Centre & Customer Service Awards) w kategorii Pracodawca Roku – Najlepsze Miejsce Pracy (Employer of the Year – Great Place to Work) w 2017 roku.

Ponadto możemy pochwalić się, że zostaliśmy wybrani jako firma wzorcowa, na podstawie której studenci wrocławskiej WSB na kierunku „Wellbeing w organizacji” będą uczyć się o budować pozytywne przedsiębiorstwo i wdrażać idee Wellbeingu, czyli o dobrostanie pracownika.

– Co możecie zaoferować pracownikom?

Stawiamy przede wszystkim na rozwój i komunikację. Wyznajemy politykę otwartych drzwi – OpsTalentersi wiedzą, że mogą w razie wątpliwościczy problemów porozmawiać z liderami i zostaną wysłuchani. Dzięki rozbudowanemu systemowi motywacyjnemu, każdy, kto wykaże się kreatywnością i ponadprzeciętnym zaangażowaniem, może mieć pewność, że jego wysiłki zostaną zauważone i docenione. Grupowe wyjście na kręgle, voucher do SPAczy gratyfikacja finansowa, to tylko niektóre z nagród, jakie czekają na kreatywnych OpsTalentersów. Ofertę benefitów wzbogaca tygodniowy Healthy Diet Plan, darmowa nauka języków, zajęcia taneczne, a także ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.

– Jak się przygotować na Dni Otwarte w OpsTalent?

Jeżeli ktoś jest otwarty na nowe wyzwania zawodowe, zna języki obce i chciałby dołączyć do naszej OpsTalentowej rodziny, powinien przygotować aktualne CV i odwiedzić nas 11 czerwca! Będzie można się przekonać, czym jest pozytywna organizacja, dowiedzieć, jak przebiega rekrutacja i porozmawiać z nativami w językach obcych. Zapewniamy, że nikomu nie pozwolimy się nudzić, a każdy dowie się ciekawych rzeczy z zakresu obsługi klienta.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’a OpsTalent, z którego dowiecie się szczegółów!

 

Materiały prasowe OpsTalent