Sobota 3 czerwca upłynęła w niezwykle twórczej i inspirującej atmosferze spotkania Ladies Every Day, kolejnego wydarzenia zorganizowane przez wrocławską Czerwoną Szpilkę, tym razem w Hotelu Ibis Styles. Były eksperckie wykłady kobiet biznesu, sesje networkingowe, ciężka warsztatowa praca wszystkich uczestniczek i, oczywiście, fantastyczna atmosfera.

Ladies Every Day Czerwona Szpilka Wroclife

fot. Tomasz Kassa

“Kobieta piękna, zdrowa, niezależna” – było tematem przewodnim czerwcowej konferencji Ladies Every Day i w istocie, wszystkie motywy spotkania zostały omówione przez ekspertki lub przetrenowane w praktyce. Uczestniczki wysłuchały wykładów na temat kreatywności, niezależności finansowej, zdrowego odżywiania czy facefitness. Wykłady połączone były z elementami warsztatowymi – na każdym stole znalazły się arkusze papieru oraz pisaki, a o atmosferę kreatywności intensywnie dbała organizatorka, Magdalena Szewczuk.

Ladies Every Day Czerwona Szpilka Wroclife

Fot. Tomasz Kassa

Były zarówno tańce, zabawy networkingowe, jak i ćwiczenia dodające pewności siebie. Program zakładał warsztaty facefitness, podczas których Patrycja Kondracka uczyła poprawnie wykonywać ćwiczenia mięśni twarzy. Ćwiczenia te, wykonywane regularnie, pozwalają zredukować zmarszczki i zachować młodość na długie lata. Izabela Jagosz, autorka książki “Uczulona na wino”, poprowadziła niezwykle życiową prelekcję o zarządzaniu własnymi finansami i uczeniu się niezależności. Zwieńczeniem konferencji były warsztaty ekspresji kobiecości, podczas których Magdalena Zachariasiewicz, prowadząca szkołę tańca KT-Extra pokazała, w jaki sposób poruszać się w szpilkach, aby podkreślić swoją kobiecość i piękno.

Ladies Every Day Czerwona Szpilka Wroclife

fot. Tomasz Kassa

Oprócz wykładów i warsztatów, odbył się również panel „Biznes z pasją”. Magdalena Szewczuk poprowadziła rozmowę z trzeba kobietami, które wzięły pełną odpowiedzialność za swoje życie i postanowiły otworzyć własne biznesy. Gośćmi Magdy były: Magdalena Zachariasiewicz, która opowiedziała o początkach swojej szkoły tańca EXTRA, Joanna Zielińska, która jest prezesem spółki Help 4 Her oraz Ewa Ozga, przedstawiająca bardzo osobiste doświadczenia, które skłoniły ją do założenia stowarzyszenia Mówimy NIEboRAKOWI pomagającego dzieciom walczącym z rakiem. Panelistki opowiadały o swoich projektach i tym, co stało się dla nich motywem przewodnim w życiu do założenia własnych firm i organizacji. Opowiadały również o tym, co wpłynęło na ich decyzje – było zatem wzruszająco, inspirująco i bardzo motywująco.

Gorąco polecamy kolejne wydarzenia organizowane przez Czerwoną Szpilkę – najbliższe już 30 czerwca o 19.00 w restauracji Cherry Lounge&Restaurant: Kolacja z Czerwoną Szpilką. W imieniu organizatorek – serdecznie zapraszamy!