23 stycznia 2019 r. odbędzie się druga edycja ITCorner Summit – ogólnopolskiego kongresu organizowanego przez ITCorner, klaster zrzeszający wrocławskie firmy IT.

Podczas wydarzenia ponad 20 ekspertów opowie o wyzwaniach, jakie czekają branżę IT w 2019 roku. 300 zaproszonych gości weźmie udział w evencie podzielonym na cztery bloki tematyczne, dotyczące sposobów budowania strategii dla firm w czasach digitalizacji przedsiębiorstw, zmian w kulturze organizacji, współpracy z klientami z zagranicy oraz zasad funkcjonowania instytucji otoczenia biznesu. Kongres to nie tylko prelekcje, ale również panele dyskusyjne i ciekawie zaaranżowana przestrzeń networkingowa.

Na ITCorner Summit będziemy mieli okazję posłuchać m.in. Andrzeja Moskalika z SNP Poland, Wojciecha Wolnego z Euvic, Macieja Zawadzińskiego z Clearcode i Piwik PRO czy też Przemysława Koteckiego z Netguru.

Na drugą edycję naszego kongresu zaprosiliśmy prelegentów, którzy są przede wszystkim praktykami biznesu. Dysponują doświadczeniem w kierowaniu firmami, które zazwyczaj rozwijali od kilkuosobowych podmiotów do dużych organizacji prowadzących sprzedaż w Polsce i za granicą – podkreśla Przemysław Skrzek z ITCorner, współorganizator wydarzenia.

Stowarzyszenie ITCorner funkcjonuje we Wrocławiu od 2012 roku. Zrzesza ponad 60 firm z sektora IT (MŚP). Cele stowarzyszenia to: promocja współpracy opartej na zaufaniu, wymiana doświadczeń
i wiedzy, kooperacja z lokalnymi organizacjami IT oraz wsparcie miasta Wrocław w rozwoju obszarów związanych z innowacyjnością i nowymi technologiami. Jedną z form tego działania jest organizacja kongresu ITCorner Summit 2019: The Future of Business.

Sponsorami kongresu są: Cushman & Wakefield, Brass Willow, Deviniti, Grupa 3S, Wratislavia Translation House, Salesberry, Biskup & Joks Brokers, Unity Group, Alfa-Net, Qbico oraz LeanSpin.

Tech Meetup ITCorner Wrocłife
Tech Meetup ITCorner

Partner merytoryczny: WES Working Environment Strategy;

Partnerzy instytucjonalni: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz SIBB (niemiecki klaster IT);

Partner prawny: SDZLEGAL SCHINDHELM;

Partnerzy technologiczni: IKONA, Meeting Application, mohi.to, Rocket Media.

Bilety są jeszcze dostępne na www wydarzenia: http://itcsummit2019.itcorner.org.pl/

Data: 23 stycznia 2019 r., od 8:00 do 17:00.

Miejsce: Hotel IBIS Styles, Wrocław.