Już 18 lutego wystartuje trzecia edycja CodersCamp – największego otwartego kursu programowania webowego we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe CodersCrew działające na Politechnice Wrocławskiej.

W ramach aż 3-miesięcznego kursu, każdy z uczestników zyska szansę poznania programowania webowego od najbardziej podstawowych zagadnień pozwalających na tworzenie prostych stron internetowych po technologie umożliwiające pisanie złożonych aplikacji webowych.

Uczestnicy CodersCamp będą mogli liczyć na wiele form zdobywania i sprawdzania swojej wiedzy, z których najważniejsze to:

  • 28 zestawów materiałów w postaci artykułów, filmów oraz gier zebranych w formie prostej, interaktywnej listy.
  • Praca w 8-osobowych grupach przy pełnym wsparciu ze strony doświadczonego mentora.
  • Zrealizowanie projektu indywidualnego oraz aż 3 projektów zespołowych i opublikowanie ich w sieci.
  • Wyzwania programistyczne na zewnętrznych platformach przygotowane przez organizatorów oraz partnerów kursu.

Obecnie na kurs może zostać przyjęte aż 120 osób, a liczba ta ciągle rośnie wraz ze wzrostem liczby programistów dołączających do kursu jako mentorzy. Oficjalna liczba możliwych uczestników zostanie podana na stronie wydarzenia już 1 lutego 2019 wraz z oficjalnym rozpoczęciem zapisów.

Więcej szczegółów dotyczących kursu znajduje się na stronie https://codeerscamp.pl. Jeśli już teraz czujecie, że chcecie spróbować swoich sił jako programiści koniecznie dołączcie do wydarzenia https://www.facebook.com/events/1270263266464055/, aby nie przegapić rozpoczęcia rekrutacji.