Dwa dni z potężną dawką wiedzy, wybitni prelegenci, wartościowe warsztaty, case studies i speed networking – to wszystko czeka na uczestników konferencji “Psychologia Transformacji”, która odbędzie się już w połowie października. – To jedyna konferencja całkowicie poświęcona ludzkiej twarzy zarządzania, uważności, nastawiona na komunikację, zaufanie i współpracę czy rozwój osobisty – zachęcają organizatorzy.

Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest Magenta Business Consulting, czyli firma stworzona z miłości do zarządzania, kompetencji ludzkich i budowania relacji. Jak tłumaczą jej przedstawiciele. perspektywa zmiany i rozwoju osobistego to najważniejsze aspekty współczesnego zarządzania i największe wyzwanie, przed jakim stoi obecnie biznes.

Dlatego #Psychologiatransformacji to konferencja on-line, w całości poświęcona jest ludziom, zarządzaniu, przywództwie, komunikacji, empatii, współpracy, a w efekcie nie tylko projektom, ale procesom transformacji zwinnych i cyfrowych – podkreślają.

Dodają, że konferencja to odpowiedź na pytania, jakie nawyki ingerują w naszą codzienną pracę, co staje za naszą motywacją, czy możemy mierzyć zaangażowanie, jakich liderów potrzebuje biznes i jak te kompetencje rozwinąć.

Psychologia transformacji opiera się o trzy filary: biznes, projekty i rozwój osobisty, a w centrum wydarzenia pozostaje człowiek, jego doświadczenia i zachowania – zaznaczają przedstawiciele Magenta Business Consulting.

Dwa dni wypełnione wiedzą i inspirującymi warsztatami

Konferencja stworzona została z myślą m.in. o CEO, menedżerach, kierownikach zespołów i projektów, liderach zmiany, osobach odpowiedzialnych za transformacje, specjalistach HR i ekspertach ds. szkoleń/rozwoju, członkach zespołów projektowych, a także o wszystkich rozumiejących potrzebę ciągłej zmiany.

#PsychologiaTransformacji to human skills i kompetencje menedżera przyszłości. Będzie o Agile, o transformacjach udanych i tych nieudanych, o potrzebie zmiany i reakcji na nią, będzie o tym, jak pokonać opór i dlaczego nastawienie jest ważne. Formuła konferencji to prelekcje, ale też warsztaty i nacisk na ćwiczenie kompetencji i szlifowanie już zdobytych umiejętności! Dzięki nam wzmocnisz pozycję lidera, zrozumiesz, że charyzma to nie wszystko, ale bardzo dużo, dowiesz się jak zbudować własną markę osobistą oraz jak przekonać innych do swoich pomysłów – zachęcają organizatorzy.

Pierwszy dzień, czyli czwartek 14 października, upłynie pod znakiem wypełnionych praktyczną wiedzą warsztatów. O sztuce autoprezentacji opowie znany dziennikarz Maciej Orłoś, design thinking przybliży Przemysław Hałub, Martyna Tarnawska zdradzi, jak projektować społeczności, a Michał Serwa podpowie, jak się przebranżowić i zostać dobrym Project Managerem.

Z kolei podczas części konferencyjnej, w piątek 15 października, posłuchamy inspirujących prelekcji m.in. o transformacji agile w mBanku, o tym, jak uratować wizerunek w kilku prostych ruchach, a także o wszystkich zastosowaniach Kanbana w biznesie i IT. Wybitny językoznawca, profesor Jerzy Bralczyk zgłębi temat mody na komunikację, a konferencję zakończy panel dyskusyjny o roli top managementu w transformacjach. Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie speed networking.

Wszystkie niezbędne informacje o konferencji znajdziesz na https://magenta.consulting/konferencja. Tam także zarezerwujesz sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu.