Specjalnie dla odwiedzających Pasaż Grunwaldzki klientów, przygotowano mobilną aplikację ADMYT, która ułatwia parkowanie i pozwala zaoszczędzić cenny czas. To narzędzie, dzięki któremu można parkować bez biletu i bez gotówki.

Na czym dokładnie polega nowa usługa dedykowana zmotoryzowanym klientom Pasażu Grunwaldzkiego? ADMYT to najłatwiejszy sposób, aby uniknąć kolejek do automatu parkingowego. Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu się w aplikacji, inteligentny system rozpoznaje samochód użytkownika automatycznie otwierając szlabany, zarówno podczas wjazdu jak i wyjazdu, bez konieczności pobierania papierowych biletów. Co to oznacza w praktyce? System sam przeprowadza za nas wszystkie operacje od A do Z. 

Z APLIKACJĄ SIĘ OPŁACA

W jaki sposób zyskać cenny czas oraz bonusowe 10 zł na parkowanie? Wystarczy skorzystać z jesiennej promocji ADMYT. Dla osób, które pobiorą aplikację przygotowano rabat – 10 zł do wykorzystania na parkowanie w centrum handlowym. By skorzystać z promocji, podczas rejestracji wystarczy wpisać kod „#10NaStart”. 

Pasaż się zmienia, jesteśmy w procesie modernizacji. Dla klientów przygotowaliśmy nie tylko odmienione wnętrza, ale stawiamy też na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest mobilna aplikacja Admyt, która ułatwia wjazd i wyjazd z centrum i pozwala zaoszczędzić czas, będący obecnie najcenniejszą walutą. Aplikacja czyta bowiem tablice rejestracyjne użytkownika, otwiera bramki oraz sama pobiera opłatę parkingową. Cały proces przebiega sprawnie i szybko. Zaoszczędzone w ten sposób minuty nasi klienci z pewnością chętnie przeznaczą na kawę lub inne przyjemności – mówi dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego Paulina Stach

Zmotoryzowani klienci niezmiennie mogą korzystać z 3 godzin bezpłatnego parkowania za zakupy o wartości min. 50 zł – wystarczy zgłosić się do Biura Parkingu lub Punktu Informacji i okazać paragony! Pierwsza godzina parkowania jest zawsze gratis. 

Więcej informacji o aplikacji admyt w Pasażu Grunwaldzkim.